iBiuro w Dialogu

iBiuro w Dialogu

iBiuro w Dialogu
Źródło zdjęć: © Dialog
05.05.2011 12:42, aktualizacja: 05.05.2011 12:52

Pakiet i-Biuro z darmowymi połączeniami pomiędzy telefonami stacjonarnymi to nowy produkt Dialogu dla biznesu. Ofertę tworzy zestaw najważniejszych produktów telekomunikacyjnych: telefon stacjonarny i komórkowy, Internet oraz usługi dodatkowe, m.in.: Zdalne Biuro, Mobilne Biuro, stały adres IP, e-Poczta i e-Fax

Pakiet i-Biuro z darmowymi połączeniami pomiędzy telefonami stacjonarnymi to nowy produkt Dialogu dla biznesu. Ofertę tworzy zestaw najważniejszych produktów telekomunikacyjnych: telefon stacjonarny i komórkowy, internet oraz usługi dodatkowe, m.in.: Zdalne Biuro, Mobilne Biuro, stały adres IP, e-Poczta i e-Fax.

Przedsiębiorca, w zależności od swoich indywidualnych potrzeb, może wybrać ofertę w wariancie i-Biuro 2 lub i-Biuro 6. Za aktywację usługi klient zapłaci tylko 1,23 zł.

i-Biuro 2 przeznaczone jest dla segmentu małego biznesu: zawiera do 2 linii głosowych, Internet 4 Mb/s i jedną kartę SIM. Pakiet kwotowy 9. zł w całości można wykorzystać na połączenia wychodzące, zarówno z telefonu komórkowego, jak i stacjonarnego (w podstawowej wersji produktu).

*i-Biuro 6 *zawiera aż do 6 linii głosowych, internet 6 Mb/s i jedną kartę SIM. Pakiet kwotowy 18. zł w całości można wykorzystać na połączenia wychodzące zarówno z telefonu komórkowego, jak i stacjonarnego (w podstawowej wersji produktu).

W ramach połączeń wewnątrz pakietu (z telefonu stacjonarnego na komórkowy oraz z komórkowego na komórkowy) uruchamiana jest automatyczna usługa pakietu biurowego, zrzeszającego wszystkie numery przypisane do klienta. Pozwala to na darmowe połączenia między numerami (stacjonarnymi) oraz zapewnia bardzo korzystne ceny połączeń komórkowych.

Ponadto, do każdego z pakietów dołączone są usługi dodatkowe, takie jak e-Fax, stały adres IP, Zdalne biuro, Mobilne biuro, e-Poczta i inne. Klienci mogą też zamówić usługę hostingu w pakiecie - bez żadnych opłat aż przez 6 miesięcy, w umowach na 24 miesiące lub bez opłat przez 3 miesiące (w umowach na 12 miesięcy).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)