Hybrydowy Panasonic Toughbook CF-AX2

Hybrydowy Panasonic Toughbook CF-AX2

Hybrydowy Panasonic Toughbook CF-AX2
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.12.2012 11:38

Panasonic wprowadza do oferty Toughbooka CF-AX2 - wzmocniony ultrabook, który można przekształcić w tablet. Hybrydowe urządzenie jest wyposażone w obrotowy, dotykowy ekran HD o przekątnej 11,6-cala. Toughbook, działa w oparciu o system operacyjny Windows 8 Pro.

Toughbook CF-AX2. po obróceniu ekranu o 360 stopni wygląda i pracuje jak tablet. Urządzenie zostało wyposażone w dotykowy ekran o przekątnej 11,6 cala, obsługujący maksymalnie 10 aktywnych punktów jednocześnie. Sama matryca pokryta jest filtrem redukującym odbicie światła, co pozwala na korzystanie z Toughbooka w ostrym słońcu. Dodatkowo urządzenie jest odporne na upadek z wysokości do 76 cm oraz nacisk na ekran z siłą 100 kG.

W obudowie grubości z 1. mm znalazł się energooszczędny procesor Intel Core i5-3427U o częstotliwości 1.8GHz wspomagany 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Dane w urządzeniu przechowywane sąna szybkim dysku SSD o pojemności 128 GB. Na wyposażeniu CF-AX2 znalazł się także czytnik kart SDXC/SDHC/SD oraz porty HDMI, VGA i LAN i dwa wejścia USB 3.0, przez które można podłączyć dodatkowe urządzenia peryferyjne. Mobilność i swobodę pracy CF-AX2 zwiększają moduły WiFi i Bluetooth 4.0 oraz opcjonalny modem 3G. Urządzenie może zostać również wyposażone w technologię Intel Anti Theft oraz czytnik Smart Card.

Toughbook waży 1,1. kg, będąc najlżejszym urządzeniem w swojej klasie. Standardowa bateria CF-AX2 pozwala na pracę przez 8 godzin bez podłączenia do zasilania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)