Hybryda na Androidzie: HP SlateBook x2 - i tablet, i komputer

Hybryda na Androidzie: HP SlateBook x2 - i tablet, i komputer

Hybryda na Androidzie: HP SlateBook x2 - i tablet, i komputer
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.05.2013 12:18

HP wprowadziło do swojej oferty hybrydowe urządzenie HP SlateBook x2. Dzięki odłączanemu ekranowi dotykowemu, urządzenie łączy w sobie możliwości notebooka z mobilnością tabletu. Całość działa w oparciu o system operacyjny Android.

Nowy laptop wyposażony jest w mobilny procesor Nvidia Tegra 4. wyświetlacz dotykowy Full HD o przekątnej 25,65 cm (10,1 cala) z powłoką antyodblaskową,pamięć masową eMMC o pojemności do 32 GB oraz rozwiązanie DTS Sound+ Solution umożliwiające przeglądanie zdjęć, odtwarzanie plików muzycznych i wideo. Funkcja HP ePrint pozwala natomiast drukować bezpośrednio z większości aplikacji.

HP SlateBook x2 umożliwia „przełączanie się”. z rozrywki na pracę lub odwrotnie/ Dzięki zawiasowi magnetycznemu o zaawansowanej konstrukcji i podwójnemu systemowi akumulatorowemu (po jednym akumulatorze w podstawie i tablecie) zamiana notebooka na tablet lub odwrotnie nie sprawia problemów.

Zwiększona mobilność nie oznacza ograniczenia funkcjonalności. HP SlateBook x2 umożliwia korzystanie z wielu usług Google, takich jak Google Now, Google Search, Gmail, YouTube, Google Drive i Google+ Hangouts (wielostronny czat wideo), a także udostępnia dostęp do aplikacji i treści cyfrowych za pośrednictwem serwisu Google Play.

Cena: 2000 zł.

Orange Ekspert: Pociąg do gier - odc. 4

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)