Humble Bundle: "Deponia: The Complete Journey"

Humble Bundle: "Deponia: The Complete Journey"

Humble Bundle: "Deponia: The Complete Journey"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
25.01.2019 08:52, aktualizacja: 25.01.2019 11:32

W latach 90. przygodówki były dla wielu ulubionym gatunkiem. Teraz można powrócić do dawnych czasów - Humble Bundle za darmo rozdaje "Deponia: The Complete Journey".

Śliczna, rysunkowa grafika, absurdalny humor, mnóstwo zagadek do rozwiązania - tak w skrócie można podsumować "Deponia: The Complete Journey", które zgarniemy w sklepie Humble Bundle. Za darmo!

"Deponia: The Complete Journey" w Humble Bundle

Humble Bundle znane jest ze sprzedaży tanich pakietów gier. To sami wpłacający decydują, czy pieniądze mają trafić do twórców, czy może wolą wesprzeć organizacje charytatywne. Żeby jeszcze bardziej wypromować ideę - a przy okazji swój sklep - Humble Bundle od czasu do czasu oferuje darmowe gry. Tak jak teraz "Deponia: The Complete Journey".

Warto podkreślić, że "Deponia: The Complete Journey" to pakiet trzech gier z serii "Deponia: Deponia", "Chaos on Deponia" oraz "Goodbye Deponia". Oznacza to kilkanaście godzin zabawy.

"Deponia: The Complete Journey" w Humble Bundle - oferta ograniczona czasowo

Haczyk? Jeden, na dodatek niewielki. Trzeba się pospieszyć. I zapisać się do newslettera, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście. Jeśli jednak korzystaliście kiedykolwiek z darmowych okazji, to ten krok macie zapewne za sobą. "Deponia: The Complete Journey" przestanie być za darmo w sobotni wieczór. Na stronie Humble Bundle wisi licznik, odmierzający czas do końca promocji. Nie czekajcie na ostatnią chwilę!

"Deponia: The Complete Journey" nie tylko w Humble Bundle. Promocja na Steam

Na Steam zwykle gra kosztuje 108 zł. Valve jednak widzi, że "Deponia: The Complete Journey" trafiło do Humble Bundle, więc do 4 lutego zestaw objęty jest 85 proc. zniżką. Jeśli nie zdążycie załapać się na darmowy pakiet, to na Steam znajdziecie kolekcję za 16,19 zł. Wciąż to bardzo dobra oferta, jeżeli brakuje wam klasycznych przygodówek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)