Huawei Vision - smartfon "prawie" 3D

Huawei Vision - smartfon "prawie" 3D
Źródło zdjęć: © CHIP

22.08.2011 12:31, aktual.: 22.08.2011 15:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Huawei przedstawiła mającego pojawić się niebawem na rynku smartfona Vision. Prezentuje go, jako gadżet posiadający "interaktywny trójwymiarowy interfejs użytkownika", aluminiową obudowę unibody i system operacyjny Android 2.3. Zapowiada się ciekawie.

Na pierwszą wspomnianą przeze mnie cechę Vision na pewno złapałoby się wiele osób licząc, że oto ma przed sobą kolejny po LG Swift 3. smartfon zdolny wyświetlać trójwymiarowy obraz w technologii stereoskopowej - w rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej. Tym "trójwymiarowym interfejsem" jest za to ciekawa nakładka, która w innowacyjny sposób umożliwia nam przeglądanie zakładek i - co za tym idzie - treści w smartfonie:Huawei. Producent średniej klasy telefonów postanowił chyba przestać być brzydkim kaczątkiem i stworzył ciekawie zapowiadający się smartfon. Cieszy obecność w nim 1GHz procesora Qualcomm Snapdragon oraz chroniącej Pierniczka jednolitej aluminiowej obudowy w kolorze: srebrnym, różanym oraz węgla drzewnego. Vision to również 5MPx matryca z fleszem diodowym i możliwością kręcenia filmów w jakości 720p.

Smartfon firmy Huawei mierzy zaledwie 9,9 milimetra grubości i waży 12. gramów. Vision będzie dostępny wraz z preinstalowanymi grami Angry Birds, Asphalt 6: Adrenaline, Order & Chaos Online i Guerrilla Bob HD w czwartym kwartale bieżącego roku. Jego cena jest jeszcze nieznana.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)