Huawei: przenośny hotspot WiFi LTE E589

Huawei: przenośny hotspot WiFi LTE E589

Huawei: przenośny hotspot WiFi LTE E589
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.04.2012 14:04

Huawei zaprezentował wielopasmowy przenośny hotspot WiFi LTE E589. Produkt, który trafi na polski rynek w połowie 2012 roku, obsługuje sieci LTE FDD/HSPA+/UMTS.

Huawei E58. zapewnia wygodny dostęp do sieci LTE nawet dla 10 urządzeń takich jak np. telefony komórkowe, tablety, notebooki, konsole PSP czy e-booki. Modem wyposażony jest w wydajną baterię umożliwiającą do 10 godzin pracy.

Modem zapewni dostęp do transferu danych w standardzie LTE dochodzącego do 10. Mbps, w którym plik filmowy HD o wielkości 1GB ściągnie się w mniej niż pięć minut. Huawei E589 ma cienką obudowę, prostą formę i duży ekran TFT, dzięki czemu jest poręczny i wygodny w konfiguracji. Hotspot wyposażony będzie w kartę SD, pozwalającą na zapis i odczyt danych za pośrednictwem połączenia WiFi. Dzięki temu klienci będą mogli udostępniać zdjęcia, dokumenty, muzykę etc. w sposób zbliżony do zewnętrznych dysków WiFi. E589 będzie również można wykorzystać do wysyłania wiadomości tekstowych, dzięki zaawansowanemu interfejsowi sieciowemu, pozwalającemu użytkownikom na szybkie i wygodne tworzenie, wysyłanie i odbieranie wiadomości bezpośrednio z komputera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)