HTC Sensation XE: telefon z technologią Beats Audio

HTC Sensation XE: telefon z technologią Beats Audio

HTC Sensation XE: telefon z technologią Beats Audio
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.09.2011 12:28, aktualizacja: 28.12.2011 12:23

HTC pokazał telefon Sensation XE - pierwszy smartfon HTC z nowej linii urządzeń wykorzystujących technologię Beats Audio, która ma zapewnić profesjonalną jakość dźwięku.

HTC Sensation XE oferuje użytkownikom zaawansowane funkcje multimedialne, jednak dalej jest mocnym smartfonem wyposażonym w dwurdzeniowy procesor taktowany z częstotliwością 1,5 Ghz. W nowym modelu wzrosła wydajność jak i czas działania na baterii. Beats Audio to połączenie oprogramowania i rozwiązań sprzętowych umożliwiających słuchanie muzyki w sposób zamierzony przez wykonawców. Urządzenie, po podłączeniu do telefonu dousznych słuchawek Beats by Dr. Dre, automatycznie przełącza się na wybrany profil Beats by Dr. Dre dostosowany do wykorzystanych produktów.

HTC Sensation XE jest sprzedawany z kartą microSD (8GB/16GB) pozwalającą pomieścić tysiące utworów muzycznych. Douszne słuchawki Beats by Dr. Dre zostały wyposażone w pilota zdalnego sterowania umożliwiającego odtwarzanie, wstrzymywanie lub przewijanie utworów, a także odbieranie rozmów bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)