HTC przedstawił nowy smartfon Desire 500

HTC przedstawił nowy smartfon Desire 500

HTC przedstawił nowy smartfon Desire 500
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.08.2013 10:47, aktualizacja: 12.08.2013 12:17

HTC wprowadza na europejski rynek nowe urządzenie - HTC Desire 500. Smartfon został wyposażony w czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.2GHz, ekran główny HTC BlinkFeed oraz funkcję montażu materiałów filmowych - Video Highlights.

Smartfon HTC Desire 50. został wyposażony w główny aparat o rozdzielczości 8 Mpx oraz układ HTC ImageChip, co pozwala na rejestrację obrazów i filmów w jakości HD. Przednia kamera to natomiast układ o rozdzielczości 1,6-megapiksela. Aparat posiada też funkcję automatycznego wychwytywania uśmiechu, rozpoznawania twarzy, a także możliwość przerabiania zdjęć za pomocą różnorodnych filtrów.

Funkcja szybkiego montażu materiałów filmowych –. HTC Video Highlights – zmieni sposób w jaki dzielimy się z innymi wyjątkowymi dla nas chwilami. Automatycznie wybierze zdjęcia i filmy z jednego wydarzenia lub dnia, łącząc je w 30-sekundowe pokazy z podkładem muzycznym. Dzięki współpracy z profesjonalnymi dźwiękowcami, przejścia poszczególnych fotografii są dopasowywane do tempa melodii, wybranej spośród sześciu dostępnych motywów.

HTC Desire 50. został wyposażony w sprawdzone rozwiązanie – HTC BlinkFeed. Funkcja ta umożliwia podgląd aktualności z portali społecznościowych bezpośrednio na ekranie głównym telefonu. Ponadto umożliwia dostęp do aktualności z ponad 1400 źródeł medialnych – globalnych i lokalnych, generujących ponad 10 000 artykułów dziennie.

Wyposażony w czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz oraz 1GB pamięci RAM, HTC Desire 50. oferuje wielozadaniowość, szybkie przeglądanie stron internetowych oraz multimediów. Dzięki zastosowaniu karty microSD o pojemności do 64 GB, można swobodnie rozszerzyć pamięć telefonu, która wynosi 4GB. Ekran telefonu to jednostka o przekątnej 4,3-cala. Zastosowana w HTC Desire 500 wymienialna bateria ma pojemność 1800 mAh, co powinno wystarczyć na około 18 godzin rozmowy, lub 435 godzin w trybie czuwania. Na wyposażeniu znajduje się oczywiście moduł Bluetooth w wersji 4.0 oraz moduł Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)