HTC: pracujemy nad własnym smartwatchem

HTC: pracujemy nad własnym smartwatchem
Źródło zdjęć: © John.Karakatsanis / flickr.com / CC

06.02.2014 15:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszystko wskazuje na to, że tajwańska firma chce jeszcze w tym roku wypuścić na rynek pierwszy wariant własnego inteligentnego zegarka. Taką deklarację złożyła w rozmowie ze znanym serwisem Bloomberg sama współzałożycielka HTC, Cher Wang.

Choć znakomita większość wywiadu dotyczyła kwestii związanych z nie najlepszym funkcjonowaniem działu marketingowego firmy (który zresztą, zdaniem Pani Wang, odcisnął poważne piętno na słabszych niż oczekiwano wynikach sprzedaży smartfona One), nie zabrakło w nim kilku fragmentów poruszających temat przyszłych produktów HTC. Oto najciekawszy z nich.

- _ Po wielu latach intensywnych prac i podejmowania rozmaitych, technologicznych wyzwań, inteligentny gadżet naszego autorstwa trafi do sklepów w okolicach tegorocznych świąt. (…) Już wiele lat temu zaczęliśmy przyglądać się rynkowi smartwatchy oraz innych akcesoriów nadających się do noszenia na ludzkim ciele, ale uważamy, że przed ich wypuszczeniem musimy poważnie zająć się problemami związanymi z działaniem baterii i ekranów LCD. Są to bowiem kwestie najbardziej interesujące potencjalnych nabywców tych urządzeń. _

Jeśli więc wszystko potoczy się zgodnie z planem, nowy gadżet HTC powinien zadebiutować na rynku tuż przed końcem tego roku. Co ciekawe, niewykluczone, iż wcale nie będzie to wyłącznie tzw. "inteligentny zegarek", a cała seria akcesoriów stanowiących dodatek dla klasycznych smartfonów i tabletów. Obyśmy nie musieli czekać na kolejne informacje w tej sprawie aż do nadchodzących świąt.

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)