HTC i Parrot łączą siły

HTC i Parrot łączą siły
Źródło zdjęć: © Parrot

23.01.2008 11:56, aktual.: 23.01.2008 12:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HTC Corp. i Parrot, lider w dziedzinie bezprzewodowych
urządzeń peryferyjnych do telefonów komórkowych, ogłosiły nawiązanie
strategicznej współpracy, której celem jest poprawa kompatybilności i
łatwości obsługi produktów obu firm

*HTC Corp. i Parrot, lider w dziedzinie bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych do telefonów komórkowych, ogłosiły nawiązanie strategicznej współpracy, której celem jest poprawa kompatybilności i łatwości obsługi produktów obu firm. *
W ramach aliansu HTC będzie ściśle współpracować z Parrot w zakresie rozwoju nowych produktów, działań marketingowych i kanałów handlowych, aby zapewnić klientom komplementarne rozwiązania.

| [

Obraz

]( javascript:otworz('http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19180/parrot-600.jpeg',423,600) ) |
| --- | Parrot oferuje szeroki asortyment bezprzewodowych akcesoriów do telefonów komórkowych do zastosowania w samochodzie i domu – od zestawów głośnomówiących z technologią Bluetooth po bezprzewodowe, elektroniczne ramki do zdjęć i zestawy głośników Hi-Fi. Asortyment produktów Parrot obejmuje bezprzewodowe urządzenia peryferyjne współpracujące z urządzeniami HTC w każdym środowisku – w samochodzie, w domu i w biurze.

HTC od ponad 10 lat produkuje wydajne telefony komórkowe klasy Smart i urządzenia PDA z systemem Microsoft® Windows Mobile®. W 2006 roku firma wprowadziła własną markę produktów i od tego czasu szybko rozwija się w segmencie produktów dla klientów instytucjonalnych i konsumentów. Najnowsze produkty firmy to seria Touch: HTC Touch™, HTC Touch Dual™.

Wszystkie trzy nowe urządzenia wykorzystują dotykowy interfejs HTC TouchFLO® umożliwiający intuicyjną obsługą. Urządzenia płynnie integrują się z akcesoriami Parrot, zapewniając użytkownikom jeszcze większą funkcjonalność - na przykład bezprzewodowy Parrot PARTY umożliwia słuchanie kolekcji nagrań MP3 podczas podróży.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także