HTC 10 - to będzie naprawdę piękny telefon

HTC 10 - to będzie naprawdę piękny telefon

HTC 10 - to będzie naprawdę piękny telefon
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.04.2016 13:54, aktualizacja: 11.04.2016 16:36

Wygląd to jeszcze nie wszystko, jednak w przypadku HTC może to być jego ogromny atut. W najnowszym, topowym modelu wygląd dopasowany jest do klasy premium samego urządzenia. Wiemy o tym z filmu, który już krąży po sieci.

To wideo nie zdradza zbyt wiele na temat smartfona, którego oficjalnej premiery spodziewamy się 1. kwietnia, ale pozwala go bardzo dokładnie obejrzeć. Widzimy wszystko, począwszy od obudowy wyciętej w całości z pojedynczego bloku metalu, po specjalnie wyżłobione otwory głośniczka na dolnej ściance czy złącza USB typu C.

Największe emocje wzbudza zachwalany przez HTC nowy moduł fotograficzny z obiektywem, o którym możemy już z pewnością powiedzieć, że będzie wystawał z obudowy smartfona. Obok samego obiektywu widać też lampę LED i czarne szkiełko, które niemal na pewno zasłania laserowy system wspomagania ustawiania ostrości. Większość przycisków umieszczono na prawej ściance urządzenia.

No i jeszcze drobiazg: HTC 1. dostępne będzie w trzech kolorach: złotym, srebrnym i grafitowym. Co oczywiście także widać na poniższym filmie:

jb

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)