Hotmail oferuje 5 GB

Hotmail oferuje 5 GB
Źródło zdjęć: © WP.PL

17.08.2007 09:00, aktual.: 17.08.2007 11:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoftowy serwis pocztowy Hotmail przebił ofertę Google'a i zaproponował swoim klientom skrzynki pocztowe o pojemności 5 gigabajtów. Gmail oferuje obecnie 3-gigabajtowe skrzynki.

Zwiększenie pojemności to nie jedyna zmiana w ofercie Hotmaila. Ellie Powers-Boyle, menedżer serwisu, poinformowała, że zoptymalizowano samo oprogramowanie. Hotmail ma działać szybciej niż dotychczas. Ułatwiono także zarządzanie kontaktami. _ "Jeśli użytkownik otrzyma list od Steve'a Kafki i kliknie 'Dodaj kontakt' a już ma w książce adresowej tę osobę, to zostanie o tym poinformowany i będzie mógł dodać kolejny adres Steve'a do już istniejącej wizytówki. Dodaliśmy też narzędzie, które automatycznie usunie wszystkie zdublowane kontakty" _ - mówi Powers-Boyle.

Ponadto Hotmail, wzorem Gmaila, zaczął blokować obrazki i odnośniki pochodzące od nieznanych nadawców, by uchronić w ten sposób użytkowników przed atakami spamerów i phisherów. Inną użyteczną zmianą jest możliwość wyłączenia strony "Dzisiaj". Użytkownicy Hotmaila od dawna skarżyli się na to, że jest ona domyślnie aktywna.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)