Hotmail oferuje 5 GB

Hotmail oferuje 5 GB17.08.2007 09:00
Hotmail oferuje 5 GB
Źródło zdjęć: © WP.PL

Microsoftowy serwis pocztowy Hotmail przebił ofertę Google'a i zaproponował swoim klientom skrzynki pocztowe o pojemności 5 gigabajtów. Gmail oferuje obecnie 3-gigabajtowe skrzynki.

Zwiększenie pojemności to nie jedyna zmiana w ofercie Hotmaila. Ellie Powers-Boyle, menedżer serwisu, poinformowała, że zoptymalizowano samo oprogramowanie. Hotmail ma działać szybciej niż dotychczas. Ułatwiono także zarządzanie kontaktami. _ "Jeśli użytkownik otrzyma list od Steve'a Kafki i kliknie 'Dodaj kontakt' a już ma w książce adresowej tę osobę, to zostanie o tym poinformowany i będzie mógł dodać kolejny adres Steve'a do już istniejącej wizytówki. Dodaliśmy też narzędzie, które automatycznie usunie wszystkie zdublowane kontakty" _ - mówi Powers-Boyle.

Ponadto Hotmail, wzorem Gmaila, zaczął blokować obrazki i odnośniki pochodzące od nieznanych nadawców, by uchronić w ten sposób użytkowników przed atakami spamerów i phisherów. Inną użyteczną zmianą jest możliwość wyłączenia strony "Dzisiaj". Użytkownicy Hotmaila od dawna skarżyli się na to, że jest ona domyślnie aktywna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)