Homping Grill - bezdymny węglowy grill

Homping Grill - bezdymny węglowy grill

Homping Grill - bezdymny węglowy grill
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
14.07.2015 11:22

Grille na węgiel drzewny dają zdecydowanie bardziej aromatyczne posiłki od wersji elektrycznych. Niestety ich największą wadą jest spora ilość wytwarzanego dymu. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwoli nam cieszyć się aromatem potraw i pozwoli wyeliminować niechciany dym. Tym urządzeniem jest Homping Grill.

Homping Grill to domowy, ale przenośny grill na węgiel. Jego wyjątkowa konstrukcja sprawia, ze wytwarzający się dym podczas spalania węgla nie wydostaje się na zewnątrz. Urządzenie posiada elektrycznie zasilany wiatrak, który zwiększa temperaturę pieczenia, bez konieczności stosowania dużej ilości węgla. Dzięki czemu można go używać nawet na balkonach w blokach, nie przeszkadzając sąsiadom. Według producenta grill generuje o 9. procent mniej dymu w porównaniu do standardowych wersji.
Homping Grill pomieści 1. brykietów węgla drzewnego, jednak producent zapewnia, że jedynie 8 wystarczy by grillować. Urządzenie rozpala się w zaledwie 3 - 4 minuty, zaś za pomocą pokrętła możemy regulować temperaturę, maksymalnie do 204 stopni Celsjusza. Wymiary Homping Grill wynoszą zaledwie 36 x 18 cm, za to waga 3,8 kg.
Producent zadbał również o specjalny żel, który ma posłużyć za rozpałkę. Znajduje się on w pojemniku umieszczonym pod koszykiem na węgiel.

Homping Grill dostępny będzie na rynku amerykańskim jeszcze w tym roku i ma kosztować 19. dolarów.

Źródło: gizmag.com / WP

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)