Heyah StudentChat

Heyah StudentChat

Heyah StudentChat
12.05.2010 01:42, aktualizacja: 12.05.2010 09:41

Heyah uruchomiła nową polsko-angielską platformę dedykowaną polskim i zagranicznym studentom. StudentChat daje możliwość kontaktu przez stronę WWW i SMS-y.

StudentChat opiera się na formule wiadomości tekstowych, które można dystrybuować do grup tworzonych przez użytkowników Heyah zarówno poprzez polsko-angielską stronę www.studentchat.pl, jak i telefon komórkowy.

To nowe rozwiązanie dla wszystkich spragnionych świeżych informacji o różnych wydarzeniach, spontanicznych wyjściach, odwołanych zajęciach, czy terminach egzaminów. Zainteresowani mogą szybko poinformować członków swojej grupy o istotnym dla nich wydarzeniu, mając jednocześnie pewność, iż dana wiadomość błyskawicznie dotrze do odbiorcy i zostanie odebrana.

Dodatkowo wszystkie wydarzenia można umieszczać w kalendarzu on-line dostępnym na stronie StudentChatu, tak by wszyscy członkowie grupy doskonale wiedzieli, co i kiedy ma miejsce. Nowa usługa to również możliwość poznania nowych osób. System umożliwia wpisywanie komend, dzięki którym można wyszukać innych użytkowników i zaprosić ich do pogawędki w formie chatu, prowadzonego za pomocą wiadomości SMS.

Nowa usługa, wszystkie komendy, jak również strona internetowa jej poświęcona, dostępna jest w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej. Dzięki temu swobodnie mogą z niej korzystać również studenci zagraniczni.

Aby skorzystać z usługi wystarczy zalogować się, wpisać swojego nick’a i wybrać język do korespondencji. Każdy użytkownik StudentChat, po zarejestrowaniu się w usłudze dostaje 150 SMS-ów do rozdysponowania. Ilość SMS-ów można powiększyć korzystając z pakietów, gdzie paczka 150 kolejnych wiadomości kosztuje 1zł (1,22 zł z VAT).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)