Heyah: opłata od razu za 3 MB

Heyah: opłata od razu za 3 MB

10.09.2009 14:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

5. października nastąpi zmiana w cenniku taryfy dla użytkowników Heyah - Taryfa Nowa Heyah w punkcie "pakietowa transmisja danych na terenie kraju".

Od tego dnia obowiązywać będzie zapis zmieniający obecną taryfikację na taką, w której opłata jest pobierana za każde rozpoczęte 3000 kB pakietowej transmisji danych.

Po zakończeniu sesji pakietowej transmisji danych różnica miedzy pobraną kwotą za każde rozpoczęta 3000 kB a kwotą należną za pakietową transmisję danych zostaje zwrócona na konto klienta w terminie maksymalnie 24h.

Taryfikacja odbywa się co 100 kB, naliczana jest łącznie za dane wysłane i odebrane na poziomie protokołu internetowego (IP); 1kB= 1024B; 1MB=1024kB. Cena 100-kilobajtowej paczki to 0,02 zł.

Po zakończeniu połączenia lub o godz. 24.00 dane są zaokrąglane w górę, do pełnej jednostki taryfikacyjnej. Warunkiem korzystania z usługi jest posiadanie stanu konta na kwotę co najmniej 0,60 zł dla każdego połączenia.

Z ustaleń TELEPOLIS.PL wynika, że zmiany nie maja na celu wprowadzenia utrudnień dla użytkowników. Pobrana kwota za 3 MB ma być rozliczana od razu po zakończeniu połączenia. Usprawni to działanie systemów informatycznych, które nie będą musiały komunikować się w odstępach co 100 kB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)