GT Q9-D – nowa słuchawka Bluetooth

GT Q9-D – nowa słuchawka Bluetooth

GT Q9-D – nowa słuchawka Bluetooth
Źródło zdjęć: © KL Trade
11.07.2011 15:42, aktualizacja: 11.07.2011 16:27

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, prezentuje nowy model słuchawki Bluetooth GT Q9-D.

Zestaw Bluetooth Q9-D, wywodzący się z prestiżowej linii GT Black Line, posiada mikrofon o dużej czułości, który zapewnia dobrą jakość rozmów prowadzonych podczas jazdy samochodem. Urządzenie oferuje czysty dźwięk, co jest niezwykle istotne, gdy kabina pojazdu generuje zakłócenia i szumy. Zestaw Bluetooth GT Q9-D współpracuje ze wszystkimi modelami telefonów komórkowych pracującymi w systemie dual-mode. Model Q9-D charakteryzuje się sporą miniaturyzacją, dzięki czemu słuchawka jest lekka i można ją nosić zarówno w prawym, jak i lewym uchu. Na obudowie znajduje się przycisk funkcyjny, który pozwala na odbieranie i kończenie połączeń, a także odrzucanie rozmowy, ponowne wybranie ostatniego numeru oraz aktywowanie wybierania głosowego. Całość wykonano z dobrej jakości komponentów nadając urządzeniu nowoczesny wygląd. Estetykę czerni uzupełniają elementy matowego srebra.

Obraz
© (fot. KL Trade)

Słuchawka Bluetooth Q9-D ma zasięg dziesięciu metrów, a czas prowadzenia rozmowy bez konieczności ładowania wynosi ponad dwie godziny. O gotowości do pracy urządzenie informuje za pomocą specjalnej diody.

Sugerowana cena: 4. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)