GT Q9‑D – nowa słuchawka Bluetooth

GT Q9-D – nowa słuchawka Bluetooth
Źródło zdjęć: © KL Trade

11.07.2011 15:42, aktual.: 11.07.2011 16:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, prezentuje nowy model słuchawki Bluetooth GT Q9-D.

Zestaw Bluetooth Q9-D, wywodzący się z prestiżowej linii GT Black Line, posiada mikrofon o dużej czułości, który zapewnia dobrą jakość rozmów prowadzonych podczas jazdy samochodem. Urządzenie oferuje czysty dźwięk, co jest niezwykle istotne, gdy kabina pojazdu generuje zakłócenia i szumy. Zestaw Bluetooth GT Q9-D współpracuje ze wszystkimi modelami telefonów komórkowych pracującymi w systemie dual-mode. Model Q9-D charakteryzuje się sporą miniaturyzacją, dzięki czemu słuchawka jest lekka i można ją nosić zarówno w prawym, jak i lewym uchu. Na obudowie znajduje się przycisk funkcyjny, który pozwala na odbieranie i kończenie połączeń, a także odrzucanie rozmowy, ponowne wybranie ostatniego numeru oraz aktywowanie wybierania głosowego. Całość wykonano z dobrej jakości komponentów nadając urządzeniu nowoczesny wygląd. Estetykę czerni uzupełniają elementy matowego srebra.

Obraz
© (fot. KL Trade)

Słuchawka Bluetooth Q9-D ma zasięg dziesięciu metrów, a czas prowadzenia rozmowy bez konieczności ładowania wynosi ponad dwie godziny. O gotowości do pracy urządzenie informuje za pomocą specjalnej diody.

Sugerowana cena: 4. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)