Grający hełm Szturmowca

Grający hełm Szturmowca
Źródło zdjęć: © The Fowndry

07.07.2015 13:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w połowie grudnia 2015 roku, fani Gwiezdnych Wojen, po dziesięcioletniej przerwie doczekają się kolejnej ekranizacji ich ulubionej serii, zatytułowanej: "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie". Producenci już teraz szykują związane z nim gadżety. Jednym z nich jest grający hełm Szturmowca.

Sklep The Fowndry znany z wielu filmowych gadżetów, przygotował produkt, który ma trafić do sprzedaży już w październiku 201. r.
W hełmie noszonym przez Szturmowców Imperium został zainstalowany głośnik o mocy 5 W. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w baterię litowo - jonową o pojemności 40. mAH, którą można naładować poprzez złącze USB. Głośnik będzie stał stabilnie, dzięki umieszczonym pod spodem zabezpieczeniom antypoślizgowym.

Obraz
© (fot. The Fowndry)

Hełm Szturmowca można również podłączyć do urządzeń mobilnych poprzez Bluetooth, lub do innych źródeł dźwięku, wykorzystując złącze 3,5 mm.

Obraz
© (fot. The Fowndry)

Gadżet jest produktem licencjonowanym Gwiezdnych Wojen, co może oznaczać doskonałą jakość wykonania oraz funkcjonalność. Niestety oznacza to także wysoką cenę. Prezentowany gadżet kosztuje 4. funtów. Już teraz można go zamawiać w przedsprzedaży na oficjalnej stronie producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)