Grafitowy HTC Advantage X7510

Grafitowy HTC Advantage X7510

Grafitowy HTC Advantage X7510
13.02.2008 12:43

HTC Advantage X7510 jest kontynuacją znanego modelu HTC Advantage X7500. Urządzenie jest czymś pośrednim między palmtopem z Windows Mobile, a sprzętem klasy UMPC.

HTC Advantage X7510 jest kontynuacją znanego modelu HTC Advantage X7500. O wprowadzeniu aparatu do oferty przez niemiecki T-Mobile pisano nieoficjalnie już w zeszłym miesiącu. Wtedy jednak nie było jeszcze wiadomo, że niebrandowana wersja przyjmie nieco inny, atrakcyjniejszy wygląd i zyska nową klawiaturę.

Wykonana z metalu konstrukcja to już właściwie nie telefon. Można ją określić jako urządzenie pośrednie między palmtopem z Windows Mobile, a sprzętem klasy UMPC. Przenośny komputerek w nowej wersji zyskał dwukrotnie większy, 16-sto gigabajtowy dysk twardy. Zmieniono także klawiaturę, która obecnie stała się dotykową, ale z systemem _ haptic feedback _, czyli reakcją w formie delikatnej wibracji, przy każdym wciśnięciu klawisza.

Poprawiono interfejs VueFLO, który z wykorzystaniem czujnika położenia ekranu w przestrzeni, pozwala na sterowanie urządzeniem poprzez jego przechylanie w różnych kierunkach. W pakiecie standardowych aplikacji znalazła się najnowsza, 9-ta wersja Opery Mobile, TomTom NAVIGATOR 6 współpracujący z wbudowanym GPS-em i poprawiony interfejs TouchFLO, który na pięciocalowym ekranie pozwala na bardzo wygodne sterowanie przy pomocy gestów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)