Gracze nie chcą Left 4 Dead 2 od Valve

Gracze nie chcą Left 4 Dead 2 od Valve

Gracze nie chcą Left 4 Dead 2 od Valve
11.06.2009 15:30, aktualizacja: 12.06.2009 10:21

Petycja w sprawie zbojkotowania firmy Valve i produkowanej przez nią strzelanki Left 4 Dead 2 podpisało już ponad 21 tysięcy graczy. Fani pierwszej części L4D twierdzą, że zbyt szybkie wydanie sequela rozbije wspaniałą społeczność i źle wpłynie na popularność serii.

Społeczność graczy skupionych wokół strzelanki Left 4 Dead protestuje przeciwko planom wydania przez Valve tytułu Left 4 Dead 2. W specjalnej petycji do firmy gracze zapowiadają, że wydanie sequela niespełna 12 miesięcy po premierze pierwowzoru "rozbije społeczność" i "znacznie pogorszy jakość rozgrywek wieloosobowych".
Użytkownicy zamiast drugiej części gry chcieliby zobaczyć szereg nowych poprawek i uaktualnień obiecanych przez Valve. Firma jak na razie nie wywiązuje się ze swoich deklaracji w tej sprawie. Fora internetowe pełne są komentarzy, w których posiadacze L4. zapowiadają, że po premierze sequela nie kupią już żadnej gry poprzez Steam.
Valve odpowiada, że na pewno nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w sprawie L4D. Firma dodaje, że niedługo zapowie szereg nowych poprawek i dodatków do pierwszej części L4D.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)