Gra Sleepy Jack dostępna na Sony Ericsson Xperia PLAY

Gra Sleepy Jack dostępna na Sony Ericsson Xperia PLAY
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.10.2011 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony Ericsson ogłosił, że studio SilverTree Media, które stworzyło świetnie sprzedającą się i nagradzaną przez krytyków grę Cordy, wprowadza teraz swój najnowszy tytuł Sleepy Jack wyłącznie na smartfon Xperia PLAY

Gra polega na kierowaniu tytułowym bohaterem, Sleepy Jackiem. Udaje się on w podróż do krainy swoich snów. Każdej nocy, kiedy Sleepy Jack zasypia, jego niezwykła wyobraźnia przenosi go w inny świat, a w nim gracze, w pojeździe kosmicznym wyposażonym w różne funkcje, mogą płynąć w przestworzach, zbierać przedmioty, wykonywać szybkie zwroty i uniki, jak również strzelać do napastników.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Sleepy Jack został uznany za jedną z najlepszych gier mobilnych na platformie Android podczas jej prezentacji na tegorocznym E3. Gra została również przedstawiona w wersji Beta podczas Gamescom w Kolonii, w sierpniu tego roku.

Smartfon Xperia PLAY udowodnił, że jest wdzięczną platformą dla twórców gier, ponieważ 80% właścicieli tego modelu gra w gry co najmniej jeden raz dziennie (jest to osiem razy więcej, niż w przypadku innych wiodących smartfonów). 75% pobrań gier realizowanych jest jako opcja premium, podczas gdy średni rezultat w branży dla innych modeli to 25%.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)