Gra BeastWorld dostępna w Play

Gra BeastWorld dostępna w Play
Źródło zdjęć: © Play

02.08.2011 14:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wejdź do fikcyjnego świata ludzi, wampirów i wilkołaków. Dzięki BeastWorld zwykły spacer może okazać się pełną nieoczekiwanych zdarzeń przygodą. Bez względu na to, gdzie się przemieścisz, zawsze znajdziesz partnerów do gry.

BeastWorld jest wieloosobową grą mobilną wykorzystującą mechanizm geolokacji, gdzie położenie geograficzne gracza określa jego położenie w wirtualnym świecie gry. Gra jest mobilną odmiana gry typu RPG, zakładającą, że jej uczestnicy będą wczuwali się i odgrywali swoje postacie w wyimaginowanym świecie.

Gra dostępna jest przez SMS lub aplikację, którą można ściągnąć na www.beastworld.pl/game lub wysyłając darmowy SMS o treści APLIKACJA na numer 8017 (SMS jest bezpłatny).

Obraz
© (fot. Play)

Ataki na wrogiego gracza, czary, teleportacja czy zakupy w sklepie możliwe są za żetony. Rozpoczynając grę dostajemy za darmo 150 żetonów. Jeśli ich zabraknie, można dokupić je poprzez SMS o treści KUP wysłany na numer 7108 (1,23zł z VAT) lub poprzez subskrypcję MT. Aby aktywować cotygodniową dostawę żetonów, wysłać należy SMS o treści START BW na numer 60204 (przy pierwszej aktywacji subskrypcji MT, 200 żetonów za darmo, następnie 2,46 zł z VAT co tydzień).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)