Google Glass: Do projektu dołączają Ray-Ban i Oakley

Google Glass: Do projektu dołączają Ray‑Ban i Oakley

Google Glass: Do projektu dołączają Ray-Ban i Oakley
Źródło zdjęć: © Max Braun / flickr.com / CC
27.03.2014 12:30

Google najwyraźniej bardzo zależy na tym, żeby ludzie chętnie nosili Google Glass. Mountain View ogłosiło, że nowe oprawki będą opracowywane wspólnie z designerami Ray-Ban i Oakley.

Google pochwaliło się wczoraj podpisaniem umowy z włoskim koncernem Luxottica. Właściciel znanych marek okularów Ray-Ban i Oakley ma we współpracy z Google zaprojektować serię oprawek, które będą „łączyły w sobie najnowszą technologię z awangardowym designem, oferując wszystko, co najlepsze w zakresie stylu, jakości i wydajności".

Co prawda oprawki projektowane będą przez stylistów Ray-Ban i Oakley we współpracy z Google, ale to włoska firma zajmować się będzie ich produkcją i dystrybucją. Początkowo designerskie oprawki dostępne będą jedynie w Stanach, a i tam trzeba będzie na nie jeszcze trochę poczekać. Choć obie firmy podobno współpracują ze sobą już od ubiegłego roku, Google zapowiada, że Ray-Bany z Google Glass „nie pojawią się jutro”. Można więc podejrzewać, że mają one być tym czynnikiem, który „pociągnie”. sprzedaż finalnej wersji gadżetu Google.

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)