"Godzina dla Ziemi" w Grupie TP

"Godzina dla Ziemi" w Grupie TP

"Godzina dla Ziemi" w Grupie TP
Źródło zdjęć: © Jupiter Images
26.03.2010 11:10

Grupa TP po raz kolejny przyłącza się do firm wspierających ogólnoświatową inicjatywę WWF „Godzina dla Ziemi" (Earth Hour). W najbliższą sobotę w kilkunastu budynkach Grupy na 60 minut zostanie wyłączone oświetlenie na znak poparcia dla idei powstrzymania globalnego ocieplenia i racjonalnego wykorzystania energii elektrycznej.

  1. marca o godz. 20.30 zgaśnie na godzinę oświetlenie w 17 lokalizacjach w całej Polsce. Będzie to symbolizować podejmowane przez Grupę TP działania na rzecz ochrony środowiska. Grupa promuje oszczędzanie energii elektrycznej i papieru, planując inwestycje uwzględnia aspekty ekologiczne, rozważa też inwestowanie w alternatywne źródła energii.
Obraz
© (fot. Jupiter Images)

W ubiegłym miesiącu Grupa TP zakończyła proces konsolidacji zakupu energii, który obejmie ok. 1. 000 punktów poboru w całym kraju. W TP działa system monitorowania i raportowania poziomu zużycia energii.

Zgodnie z ideą WWF, wyłączenie świateł na jedną godzinę przez ludzi na całym świecie jest apelem o porozumienie i podjęcie wspólnych działań, aby zatrzymać globalne ocieplenie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)