Głośnik Nokia Play 360°

Głośnik Nokia Play 360°

Głośnik Nokia Play 360°
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.11.2011 14:11

Nokia wprowadza do oferty głośniki, których główną cechą jest sposób w jaki emitowany jest dźwięk. Inaczej niż w przypadku większości standardowych głośników gdzie konstrukcja i umiejscowienie membrany powodują punktową emisję dźwięku w modelu Play 360° muzyka rozchodzi się na wszystkie strony, równomiernie wypełniając przestrzeń, w której się znajdujemy.

Nokia Play 360. wyposażony został w 2,5-calowy głośnik o mocy 2,1 W, co w połączeniu z zastosowaniem wytrzymałej, wymiennej baterii BL-5C daje możliwość odtwarzania muzyki przez blisko 21 godzin. Ładowanie baterii odbywa się poprzez standardowy kabel MicroUSB.

Głośniki Nokia Play 360. pozwalają połączyć się z telefonem na wiele różnych sposobów: poprzez łącze Bluetooth, standardowy kabel pasujący do gniazda typu „jack” 3,5mm a także wykorzystując chip NFC. Dzięki zastosowaniu tej coraz popularniejszej technologii, po zbliżeniu telefonu obsługującego technologię NFC do głośnika, urządzenia automatycznie parują się co umożliwia transmisję i słuchanie muzyki. Co szczególnie ciekawe, istnieje możliwość równoczesnego połączenia dwóch głośników Nokia Play 360 z telefonem, aby uzyskać efekt stereo surround.

Głośnik Nokia Play 360° dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, białym oraz błękitnym w sugerowanej cenie detalicznej 440 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)