Global Technology MAYOR K118 - telefon dla seniora

Global Technology MAYOR K118 - telefon dla seniora

Global Technology MAYOR K118 - telefon dla seniora
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.04.2012 12:52, aktualizacja: 03.03.2013 23:58

Firma KL Trade wprowadziła na polski rynek nowy telefon marki Global Technology dla seniorów. Urządzenie ma wyróżniać się ergonomicznym kształtem oraz klawiaturą z przyciskami rozlokowania w sposób ułatwiający dostęp do funkcji telefonu.

Firma KL Trade wprowadziła na polski rynek nowy telefon marki Global Technology dla seniorów. Urządzenie GT MAYOR K118 ma wyróżniać się ergonomicznym kształtem oraz klawiaturą z przyciskami rozlokowanymi w sposób ułatwiający dostęp do funkcji telefonu.

Telefon został wyposażony w duży, czytelny wyświetlacz. Klawisze mają widoczne oznaczenia i są od siebie odseparowane w sposób ułatwiający wybieranie numeru. Dodatkowo, tuż pod ekranem umieszczono dwa programowalne przyciski służące do natychmiastowego wykonania połączenia z wybranymi osobami. Z tyłu obudowy znajduje się przycisk SOS służący do komunikacji z numerem alarmowym wybranym uprzednio przez użytkownika. Jednokrotne kliknięcie zawiadamia o nagłym zdarzeniu i wzywa ratunek. Boczne suwaki umożliwiają nawigowanie radiem, aktywowanie latarki i odblokowanie klawiatury.

GT MAYOR K11. posiada złącze microUSB, służące do ładowania baterii. Pamięć urządzenia może być rozszerzona po zainstalowaniu karty SD. Telefon posiada także kalkulator, alarm, odtwarzacz plików MP3, rozbudowany regulator głośności dzwonka oraz menu w języku polskim i najważniejszych językach europejskich.

Telefon zasilany jest baterią GT IRON o pojemności 140. mAh, zapewniającą czas czuwania do 670 godzin. Model K118 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i czerwonej. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Sugerowana cena: 199 zł.

**[ Telefon dla seniora - sprawdź nowości, recenzje, testy ](

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)