GigaWorks T20, T40 Series II

GigaWorks T20, T40 Series II

GigaWorks T20, T40 Series II
03.09.2008 11:49, aktualizacja: 03.09.2008 12:31

Creative zapowiada nowe głośniki GigaWorks T40 Series II i
GigaWorks T20 Series II, należące do zaawansowanej serii głośników
dwudrożnych, zaprojektowanych z myślą o jeszcze lepszym brzmieniu
muzyki z komputerów PC/Mac oraz odtwarzaczy MP3

*Creative zapowiada nowe głośniki GigaWorks T40 Series II i GigaWorks T20 Series II, należące do zaawansowanej serii głośników dwudrożnych, zaprojektowanych z myślą o jeszcze lepszym brzmieniu muzyki z komputerów PC/Mac oraz odtwarzaczy MP3. *
Nowe głośniki bazują na konstrukcji zastosowanej w wielokrotnie nagradzanych głośnikach 2.0 GigaWorks T40 i T20, ulepszając ich możliwości akustyczne i wzornictwo. Rezultat to dwa wyróżniające się zestawy, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających użytkowników.

“_ Postanowiliśmy zoptymalizować i tak już doskonałe parametry i wzornictwo pierwszych głośników tej serii, ” wyjaśnia Leonardo Colucci, europejski menedżer marki w firmie Creative. “ Utrzymaliśmy tę samą konfigurację akustyczną przetworników, ponieważ zapewnia doskonale zrównoważony dźwięk. Technologia BasXPort™ łączy doskonałą dynamikę ze wzbogaconym basem bez oddzielnego głośnika niskotonowego, a kopułowe membrany wysokotonowe z włókna szklanego zapewniają krystalicznie czyste tony wysokie. Wprowadzając nowoczesne obudowy wyróżniające się elegancją i minimalizmem jednocześnie zapewniliśmy, że dźwięk z obu zestawów jest jeszcze subtelniejszy i bardziej szczegółowy _„

Obraz
© GigaWorks T40 Series II (fot. Creative)

GigaWorks T40 Series II.
Zestaw głośników GigaWorks T40 Series II zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie we współpracy z każdym komputerem stacjonarnym. Głośniki, łącząc najlepsze komponenty i moc typową dla produktów serii GigaWorks, zapewnią nieskazitelne brzmienie muzyki. Każdy głośnik posiada dwa przetworniki tonów średnich z membranami z włókna szklanego, które wyróżniają się ciepłym brzmieniem, oraz zaawansowanym przetwornikiem tonów wysokich z tekstylną membraną gwarantującą klarowność. Przetworniki zamontowano w układzie MTM (średnie-wysokie-średnie), które pogłębia brzmienie, dodatkowo wzmocnione przez technologię basową Creative’s BasXPort™.

GigaWorks T40 Series II wyróżniają się dużą mocą, regulatorami na przednim panelu i dwoma wejściami umożliwiającymi jednoczesne podłączenie różnych źródeł dźwięku. To system dla użytkowników o najwyższych wymaganiach.
- Najnowocześniejszy dwudrożny zestaw głośnikowy dla doskonałego słuchania muzyki.
- Profesjonalnej jakości przetworniki tonów średnich i wysokich w układzie MTM (średnie-wysokie-średnie) dla lepszej równowagi akustycznej.
- Technologia BasXPort™ z dynamicznym wsparciem basów bez oddzielnego głośnika niskotonowego.
- Łatwo dostępne regulatory z przodu i dwa wejścia dla różnych źródeł dźwięku bez przełączania przewodów.
- Doskonałe do współpracy z komputerami PC, Mac i odtwarzaczami MP3.

Obraz
© GigaWorks T20 Series II (fot. Creative)

GigaWorks T20 Series II.
Zestaw głośnikowy GigaWorks T20 Series II opracowano z myślą o znakomitej jakości akustycznej i wizualnej. Głośniki, dzięki stosunkowo niedużym rozmiarom, można używać nie tylko z komputerem stacjonarnym, ale również notebookiem czy odtwarzaczem muzycznym MP3/MP4. Zastosowano w nim najwyższej jakości przetworniki tonów średnich i wysokich dla doskonałej równowagi akustycznej, którą uzupełnia technologia Creative BasXPort™ wzmacniająca bas bez oddzielnego głośnika niskotonowego. Dwa wejścia umożliwiają jednoczesne podłączenie do komputera PC/Mac i odtwarzacza MP3 bez przełączania przewodów.
- Zaawansowany, dwudrożny zestaw głośnikowy dla najlepszego słuchania muzyki.
- Wysokiej jakości przetworniki tonów średnich z kopułowymi membranami z włókna szklanego, wyróżniającymi się ciepłym brzmieniem basów i tonów średnich. Zaawansowane przetworniki tonów wysokich z tekstylnymi kopułkami dla krystalicznie czystych sopranów.
- Technologia Creative BasXPort™ wzmacniająca bas.
- Włącznik oraz regulator tonów niskich i wysokich montowane z przodu.
- Dwa wejścia umożliwiające podłączenie różnych źródeł dźwięku bez przełączania przewodów.

Głośniki Creative GigaWorks T40 Series II i GigaWorks T20 Series II dostępne będą na rynku polskim od września odpowiednio w cenie 339 PLN PLN brutto i 229 PLN brutto

*PRZECZYTAJ: GigaWorks T40 *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)