Gigabitowy router do domu: TP‑Link TL‑WR1042ND

Gigabitowy router do domu: TP-Link TL-WR1042ND
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.07.2012 11:48, aktual.: 09.08.2013 12:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gigabitowe porty Ethernet, wbudowany port USB, dedykowany przycisk wyłączający sieć bezprzewodową oraz funkcja Domain Login to główne cechy routera TP-Link TL-WR1042ND.

TL-WR1042ND wyposażono w gigabitowy przełącznik, dzięki czemu użytkownik może szybko przesyłać nawet największe pliki, takie jak filmy zapisane w rozdzielczości full HD. TL-WR1042ND to także bezprzewodowy router pracujący w standardzie IEEE 802.11n.

Router wyposażono we wbudowany, uniwersalny port USB z obsługą serwera mediów i druku, który umożliwia współdzielenie drukarki lub plików zapisanych na zewnętrznym dysku. Dzięki temu użytkownicy otrzymują wygodny dostęp do muzyki, filmów i zdjęć za pomocą konsol (Playstation 3 i XBOX 360. oraz telewizorów i odtwarzaczy multimedialnych z obsługą sieci. Dodatkowo router TP-LINK oferuje opcję zestawienia serwera FTP.

Na obudowie routera znajdziemy m.in. przycisk Wireless On/Off, który służy do szybkiego włączenia lub wyłączenia sieci bezprzewodowej. Natomiast funkcja Domain Login to łatwy dostęp do ustawień routera z użyciem adresu domenowego –. tplinklogin.net, zamiast adresu IP routera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)