Gigabitowy router do domu: TP-Link TL-WR1042ND

Gigabitowy router do domu: TP-Link TL-WR1042ND

Gigabitowy router do domu: TP-Link TL-WR1042ND
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.07.2012 11:48, aktualizacja: 09.08.2013 12:46

Gigabitowe porty Ethernet, wbudowany port USB, dedykowany przycisk wyłączający sieć bezprzewodową oraz funkcja Domain Login to główne cechy routera TP-Link TL-WR1042ND.

TL-WR1042ND wyposażono w gigabitowy przełącznik, dzięki czemu użytkownik może szybko przesyłać nawet największe pliki, takie jak filmy zapisane w rozdzielczości full HD. TL-WR1042ND to także bezprzewodowy router pracujący w standardzie IEEE 802.11n.

Router wyposażono we wbudowany, uniwersalny port USB z obsługą serwera mediów i druku, który umożliwia współdzielenie drukarki lub plików zapisanych na zewnętrznym dysku. Dzięki temu użytkownicy otrzymują wygodny dostęp do muzyki, filmów i zdjęć za pomocą konsol (Playstation 3 i XBOX 360. oraz telewizorów i odtwarzaczy multimedialnych z obsługą sieci. Dodatkowo router TP-LINK oferuje opcję zestawienia serwera FTP.

Na obudowie routera znajdziemy m.in. przycisk Wireless On/Off, który służy do szybkiego włączenia lub wyłączenia sieci bezprzewodowej. Natomiast funkcja Domain Login to łatwy dostęp do ustawień routera z użyciem adresu domenowego –. tplinklogin.net, zamiast adresu IP routera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)