Getac Z710 - wytrzymały tablet z Androidem

Getac Z710 - wytrzymały tablet z Androidem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.02.2013 12:31, aktual.: 21.03.2013 23:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Getac wprowadził do sprzedaży pierwszy w swojej ofercie tablet działający pod kontrolą systemu Android

Tablet Z710. podobnie jak inne produkty Getac, zapewnia wyjątkową odporność na uszkodzenia mechaniczne (m.in. upadki z wysokości do 180 cm), wstrząsy, wibracje oraz szczelność na poziomie IP65, która zapewnia ochronę przed strumieniem wody i pyłem.

Producent kieruje sprzęt m.in. do branży logistycznej, przy organizacji produkcji, dla pracowników terenowych oraz służb mundurowych. Wytwórca przewidział także możliwość instalacji urządzenia w pojazdach dzięki dedykowanej stacji dokującej. W praktyce tablet powinien jednak sprawdzić się wszędzie, gdzie potrzebne jest wytrzymałe urządzenie z ekranem dotykowym.

Na tablet można bezkarnie wylać dziecięcy soczek i następnie opłukać go wodą. Można go bez obaw upuścić, zasypać piaskiem i dalej będzie działać bez zarzutu. Podczas rodzinnych wycieczek oraz pikników przyda się również zintegrowany aparat fotograficzny z matrycą 5 Mpix i funkcją autofocus.

Najwrażliwszym elementem tabletów jest zwykle ekran. Dlatego producent zwrócił szczególną uwagę na jego właściwe zabezpieczenie. Opracowana specjalnie dla tego produktu technologia LumiBond stanowi połączenie rozwiązań technicznych Gorilla Glass, pojemnościowego panelu dotykowego oraz OCR (Optical Clear Resin). Pozwala to zapewnić odpowiednio wysoką czułość ekranu przy jego maksymalnej ochronie. Wyświetlacz możemy obsługiwać w sposób klasyczny –. dotykowo lub wykorzystując dołączony rysik. Co ciekawe, tablet może być obsługiwany w rękawiczkach. Zastosowane powłoki antyodblaskowe Getac QuadraClear powinny zapewnić czytelność ekranu niezależnie od pogody i oświetlenia otoczenia.

Tablet standardowo wyposażony jest w moduł GPS SiRFstarIV, ale dostępne są również konfiguracje z czytnikiem kodów kreskowych 1D/2D, czytnikiem RFID i modemem 3G. Producent przygotował także pełną gamę akcesoriów: od pokrowców, przejściówek na RS-232/USB po dedykowane stacje dokujące biurowe oraz przeznaczone do montażu w pojazdach.

Getac Z71. mierzy 21,7x14,2x2,7 cm i waży 0,8 kg.

Cena: 3 32. zł netto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)