Genius LuxePad A110 - klawiatura do tabletu

Genius LuxePad A110 - klawiatura do tabletu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.12.2013 12:17, aktual.: 20.02.2017 14:17

Dla wszystkich, którzy korzystając z tabletów narzekają na brak fizycznej klawiatury, Genius proponuje LuxePad A110. Ten gadżet to przewodowa klawiatura do tabletów z systemem operacyjnym Android 4.0 lub nowszym.

Producent umieścił w LuxePad A11. dziesięć dodatkowych klawiszy: 5 do obsługi multimediów, 3 do internetu i 2 odpowiadające za funkcje tabletu. Pozwalają one włączyć odtwarzacz muzyki, klienta poczty lub zablokować ekran. Urządzenie jest zasilane z portu USB tabletu, ale Genius zapewnia, że pobór mocy jest na tyle niski, iż nie powinien wpłynąć znacząco na żywotność baterii.

Genius LuxePad A11. ma płaską strukturę klawiszy, która jest często wykorzystywana w laptopach. Oznacza to, że przyciski znajdują się blisko siebie, a przestrzeń między nimi jest zasłonięta, dzięki czemu łatwiej utrzymać gadżet w czystości.

Do klawiatury dołączona jest podstawka do tabletu, która umożliwia ustawienie go pod wieloma kątami w pionie i w poziomie. W skład zestawu wchodzą: klawiatura Genius LuxePad A11. z kablem micro USB, podstawka do tabletu i instrukcja w języku polskim.

Gwarancja: 2 lata
Cena: 2. zł

Przeczytaj również, jaka jest najlepsza klawiatura do tabletu

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)