Genialny gadżet na lodówkę

Genialny gadżet na lodówkę

Genialny gadżet na lodówkę
Źródło zdjęć: © nhasan/sxc.hu/CC
03.04.2013 10:25

Gadżet powiązany jest z aplikacją na smartfona, w której konfigurujemy naszą ulubioną pizzę i adres dostawy.

Sieć restauracji Red Tomato Pizza oferuje swoim klientom prosty magnes na lodówkę w kształcie pudełka z pizzą. Gadżet powiązany jest z aplikacją na smartfona, w której konfigurujemy naszą ulubioną pizzę i adres dostawy. Później wystarczy już tylko wcisnąć guzik w magnesie, aby błyskawicznie zamówić danie. Gadżet połączy się z naszym smartfonem przez Bluetooth i przekaże do restauracji informację, że jesteśmy głodni. Dostaniemy tylko SMS z potwierdzeniem, że nasza pizza już się robi - pozostaje tylko czekać na dostawę.

Oczywiście zawsze możemy zmienić ustawienie naszej ulubionej pizzy albo adres dostawy, jeśli się przeprowadzimy. Przed przypadkowym wciśnięciem przycisku zabezpiecza natomiast zamknięcie na magnesie, a jeśli to nie pomoże, zawsze możemy anulować zamówienie odpisując na otrzymanego SMS-a.

Na razie gadżet dostępny jest w restauracji z odległego Dubaju, ale to jest tak genialne, proste i tanie rozwiązanie, że z pewnością rozpowszechni się na całym świecie. Może warto przyspieszyć ten proces i podpowiedzieć właścicielowi waszej ulubionej pizzerii, aby wprowadził taki gadżet?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)