Generator pary Laurastar - więcej niż żelazko

Generator pary Laurastar - więcej niż żelazko
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.05.2014 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Laurastar Lift to nowoczesny generator pary z ergonomiczną rączką umożliwiającą łatwe przenoszenie urządzenia oraz ułatwiającą prasownie w różnych płaszczyznach.

Profesjonalne i szybkie prasowanie we własnym domu jest możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanej stopy żelazka, która generuje zarazem delikatną i silną parę. Technologia ta nie niszczy tkanin i znakomicie je wygładza. Ciśnienie rzędu 3.5 Bara generowane przez aktywną stopę żelazka przyczynia się nie tylko do szybkiego prasowania, ale również odświeżania i dezynfekcji tkanin.

Urządzenie jest szybkie, do użycia gotowe jest po trzech minutach od włączenia. Dodatkowo wyposażone jest w system Auto Stop –. żelazko wyłącza się automatycznie po 10 min. przerwy w prasowaniu, dzięki czemu oszczędzamy energię.

Prasowanie z generatorem pary, w przeciwieństwie do tradycyjnych żelazek, odbywa się w nieco niższej temperaturze. To nie nacisk stopy żelazka i temperatura odpowiada za wyprostowanie tkanin, a para wodna wydostająca się z generatora. Stopa generatora służy jedynie końcowemu wygładzeniu tkanin. Wydmuchiwana pod wysokim ciśnieniem gorąca para wodna rozprostowuje nawet grube włókna tkanin znacznie szybciej i w sposób znacznie bardziej delikatny, niż wysoka temperatura stopy tradycyjnego żelazka.

Cena: 2300 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)