GeekUninstaller - koniec problemów z odinstalowywanie programów

GeekUninstaller - koniec problemów z odinstalowywanie programów

GeekUninstaller - koniec problemów z odinstalowywanie programów
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
05.07.2012 11:30, aktualizacja: 05.07.2012 12:03

Z pewnością wielu użytkowników systemu Windows, w miarę upływu czasu, zaczyna dostrzegać problem coraz wolniej działającego komputera. Jeśli w systemie instalujemy rozmaite programy, gry i inne dodatki, prędzej czy później zaczniemy zauważać problemy z wydajnością. Jak sobie z nimi poradzić?

System Windows standardowo oferuje proste narzędzie, które wyświetla listę wszystkich zainstalowanych przez użytkownika programów i w razie potrzeby pozwala je odinstalować, jednak jego skuteczność jest dyskusyjna. Po odinstalowaniu programów w tradycyjny sposób, w systemie może pozostać mnóstwo śmieci. Aby tego uniknąć możemy posłużyć się zaawansowanym narzędziem GeekUninstaller, z pomocą którego skutecznie odinstalujemy niechciane gry, programy i rozszerzenia.

Narzędzie wykonuje szybkie i dogłębne skanowanie systemu Windows, a następnie usuwa wszelkie pozostałości. Z jego pomocą utrzymamy system Windows w znakomitej kondycji. Funkcja wymuszonego usuwania programów sprawia, że GeekUninstaller poradzi sobie nawet z „opornym”. lub uszkodzonym oprogramowaniem.

GeekUninstaller wspiera zarówno 32-, jak i 64-bitowe wersje systemów Windows XP, Vista, 7 i 8. Kiedy narzędzie zostanie uruchomione w środowisku 64-bitowym, działa jako natywna aplikacja 64-bit. Wśród zalet programu można wymienić szybki start oraz prosty i minimalistyczny interfejs użytkownika.

GeekUninstaller nie wymaga instalacji. Można go pobrać z naszego katalogu programów, klikając na przycisk poniżej.

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)