Gdzie Jest Dziecko w nju mobile

Gdzie Jest Dziecko w nju mobile
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.11.2015 17:35, aktual.: 19.11.2015 10:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do oferty abonamentowej nju mobile weszła usługa Gdzie Jest Dziecko do tej pory dostępna jedynie dla abonentów Orange.

Do oferty abonamentowej nju mobile weszła usługa _ Gdzie Jest Dziecko _ do tej pory dostępna jedynie dla abonentów Orange.

Dzięki usłudze _ Gdzie Jest Dziecko _ można na bieżąco sprawdzać, gdzie aktualnie przebywa dziecko lub inna bliska osoba, lokalizować bliskich za pomocą SMS-ów, aplikacji mobilnej lub na stronie oraz wysłać sygnał SOS w przypadku zagrożenia. Wystarczy, że bliska osoba ma przy sobie telefon komórkowy, na którym aktywowano usługę.

Usługę włączyć można na stronie www.gdziejestdziecko.pl, pobierając aplikację na telefon pod adresem www.gdziejestdziecko.pl/njuapp lub aktywując cykliczny pakiet SMS-em:

  • STANDARD za 6,15 zł miesięcznie (dostęp do 30 lokalizacji miesięcznie, możliwość lokalizowania 3 numerów) - SMS o treści _ STD _ lub _ NJUS _ na numer _ 60504 _,
  • PREMIUM za 6,15 zł tygodniowo (dostęp do 150 lokalizacji tygodniowo, możliwość lokalizowania 5 numerów) - SMS o treści _ PRE _ lub _ NJU _ na numer _ 60504 _.

Przy pierwszej aktywacji dowolnego pakietu usługa jest bezpłatna przez 14 dni. Po upływie okresu promocyjnego, usługa będzie przedłużała się automatycznie: co tydzień dla pakietu PREMIUM lub co miesiąc dla pakietu STANDARD. Koszt usługi poza promocją to 6,15 zł.

Po włączeniu usługi należy dodać numer, który chcemy zlokalizować. Można tego dokonać logując się na stronie usługi lub wysyłając 9-cio cyfrowy numer telefonu pod numer 8082. Na wybrany numer przyjdzie SMS z prośbą o wyrażenie zgody na lokalizację. Zgodę wyraża się jednorazowo, lokalizowana osoba nie otrzymuje później powiadomień.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)