Gazowany napój prosto z kapsułki

Gazowany napój prosto z kapsułki

Gazowany napój prosto z kapsułki
Źródło zdjęć: © Fotolia | tiverylucky
12.10.2015 12:24

Tym razem coś dla miłośników Coca - Coli! Firma Keurig rozszerza swój asortyment produktów i oprócz przyrządzenia zupki błyskawicznej, będziemy mogli zrobić ulubiony napój gazowany.

Czarny napój gazowany zwykle kupujemy w sklepie lub zamawiamy jako dodatek do obiadu w restauracji. Ale już niedługo to się zmieni i będziemy mogli zrobić go również w domu. Keurig wraz z Coca - Colą stworzyli zupełnie nowy produkt, który nazywa się Keurig Kold. Co ciekawe urządzenie tej firmy nie jest zwykłym ekspresem, ale działa na podobnej zasadzie jak technologia kapsułkowa. Dzięki temu zamiast kawy przygotujemy własny napój gazowany.

Obraz
© (fot. ubergizmo.com)

Podobnie jak w wersji z kawą, kapsułki zawierają wszystko to, co jest potrzebne do produkcji napoju, czyli syrop oraz bąbelki dwutlenku węgla. Oczywiście jak wygląda metoda produkcji jest opatentowaną tajemnicą firmy, więc nam powinna wystarczyć informacja, że po włożeniu kapsułki do urządzenia, dodaniu wody i odczekaniu chwili otrzymujemy popularny napój gazowany.

Co ważne, do wyboru mamy wiele smaków pochodzących od koncernu Coca - Coli, między innymi Sprite, Fanta, Dr Pepper, Coca - Cola zwykła oraz dietetyczna.

Obraz
© (fot. ubergizmo.com)

Pamiętajmy jednak, że ekspresy do kawy firmy Keurig nie są tanimi produktami. Keurig Kold będzie kosztować 37. dolarów (około 1372 zł), zaś zestaw czterech kapsułek to wydatek 5 dolarów (około 18,60 zł). Każda kapsuła daje nam zaledwie 0,24 litra napoju, który kosztuje nas około 5,27 zł. Dla porównania dwulitrową butelkę Cola - Coli możemy kupić za niecałe 4 złote. Jeśli jednak nie odstraszyła cię cena i nadal chciałbyś kupić urządzenie, to informujemy, że Keurig Kold trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu.
_ Źródło: ubergizmo / slashgear / WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)