Trwa ładowanie...
d4fxfai

Garmin zaskoczy? Ujawniono plany producenta

Niedawno Garmin zaprezentował nową serię smartwatchy przeznaczonych dla aktywnych użytkowników. Zdaje się, że szybko nastąpią kolejne zapowiedzi, bo znaleziono wzmianki o przyszłych modelach w aplikacji Garmina. Jest nawet taki z Internetem LTE.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Garmin może wkrótce zapowiedzieć 11 nowych modeli. W tym z modemami LTE
Garmin może wkrótce zapowiedzieć 11 nowych modeli. W tym z modemami LTE (Pixabay.com)
d4fxfai

Garmin Connect, którzy zarządza w smartfonie pracą i komunikacją smartwatchy do biegania Garmina, ma w kodzie zaszyte wzmianki o takich 11 nowych modelach jak chociażby Forerunner 955 LTE, Forerunner 745 i Fenix 6 Sport. Jeden z programistów, który zagłębił się w kod, odnalazł te informacje i podzielił się nimi w serwisie Reddit.

Garmin z 11 nowymi modelami, ale data wprowadzenia nie jest znana

Niestety nie wiadomo, kiedy Garmin zapowie, a tym bardziej wprowadzi do sprzedaży wspominane produkty, w końcu co przeciek wyłuskany z kodu APK na Androidzie. Jest też pewna szansa, ze firma zarzuci pracę nad tymi pozycjami, choć to mniej prawdopodobne. Jak podaje techradar, na pewno Garmin przynajmniej pracuje nad takimi sprzętami, a wprowadzenie do oprogramowania może sugerować w miarę szybką zapowiedź.

Trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Zapewne najbardziej łakomym kąskiem będzie wyposażony w (tak by się zdawało po nazwie) modem LTE smartwatch Garmin Forerunner 955 LTE. Jeszcze nie wiemy do czego konkretnie przyda się łączność LTE, ale możemy zasugerować się innymi modelami inteligentnych zegarków dostępnych na rynku.

d4fxfai

Podziel się opinią

Share
d4fxfai
d4fxfai
Więcej tematów