Garmin zaskoczy? Ujawniono plany producenta

Garmin zaskoczy? Ujawniono plany producenta
Źródło zdjęć: © Pixabay.com

21.11.2019 11:19, aktual.: 21.11.2019 12:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno Garmin zaprezentował nową serię smartwatchy przeznaczonych dla aktywnych użytkowników. Zdaje się, że szybko nastąpią kolejne zapowiedzi, bo znaleziono wzmianki o przyszłych modelach w aplikacji Garmina. Jest nawet taki z Internetem LTE.

Garmin Connect, którzy zarządza w smartfonie pracą i komunikacją smartwatchy do biegania Garmina, ma w kodzie zaszyte wzmianki o takich 11 nowych modelach jak chociażby Forerunner 955 LTE, Forerunner 745 i Fenix 6 Sport. Jeden z programistów, który zagłębił się w kod, odnalazł te informacje i podzielił się nimi w serwisie Reddit.

Garmin z 11 nowymi modelami, ale data wprowadzenia nie jest znana

Niestety nie wiadomo, kiedy Garmin zapowie, a tym bardziej wprowadzi do sprzedaży wspominane produkty, w końcu co przeciek wyłuskany z kodu APK na Androidzie. Jest też pewna szansa, ze firma zarzuci pracę nad tymi pozycjami, choć to mniej prawdopodobne. Jak podaje techradar, na pewno Garmin przynajmniej pracuje nad takimi sprzętami, a wprowadzenie do oprogramowania może sugerować w miarę szybką zapowiedź.

Trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Zapewne najbardziej łakomym kąskiem będzie wyposażony w (tak by się zdawało po nazwie) modem LTE smartwatch Garmin Forerunner 955 LTE. Jeszcze nie wiemy do czego konkretnie przyda się łączność LTE, ale możemy zasugerować się innymi modelami inteligentnych zegarków dostępnych na rynku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także