Garmin Forerunner 10 - zegarek z GPS dla biegaczy

Garmin Forerunner 10 - zegarek z GPS dla biegaczy

Garmin Forerunner 10 - zegarek z GPS dla biegaczy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.09.2012 09:50, aktualizacja: 18.09.2012 10:48

Garmin pokazał nowy sportowy zegarek wyposażony w GPS: Forerunner 10. Dedykowane biegaczom rozwiązanie dostarcza najważniejsze dane treningowe, monitorując na bieżąco wyniki.

Garmin Forerunner 1. może być przydatnym narzędziem dla każdego biegacza, który chce monitorować swoje cele i osiągać lepsze rezultaty. Pokazuje, jak długo i jak daleko pobiegliśmy, dostarczając jednocześnie informacje o spalonych kaloriach. Zapamiętuje także trasę biegu, by można było ją przeanalizować w każdej chwili.

Jedną z funkcji zegarka jest monitor osobistych rekordów, który powiadomi nas o lepszym czasie, dłuższym dystansie itp. Obecne w urządzeniu funkcja Virtual Pacer odpowiada za na bieżące informacje o tym, czy osoba trenująca biegnie szybciej czy wolniej od założonego wcześniej tempa. Z kolei funkcja „Bieg/Chód”. przeznaczona jest dla osób, które dzielą swój trening na odcinki, w których naprzemiennie idą i biegną. Pomaga ona w zmianie tempa treningu w zależności od wcześniej przyjętych założeń.

Garmin Forerunner 1. po zakończonym biegu wyświetla podsumowanie, zawierające czas, dystans, średnie tempo, spalone kalorie, a także pobite rekordy. Urządzenie przechowuje i wyświetla siedem takich podsumowań, umożliwiając przegląd swoich tygodniowych osiągnięć.

Dane treningowe z Forerunner 1. można przesyłać do serwisu Garmin Connect, gdzie sportowcy mogą śledzić swoje wyniki i dzielić się osiągnięciami z innymi użytkownikami. Dane są przedstawiane w postaci wykresów, grafik, statystyk oraz map topograficznych tras, a osobisty profil umożliwia wygodne przeglądanie wszystkich biegów i indywidualnych rekordów.

Zegarek jest wodoodporny (do 5. metrów) i lżejszy niż inne zegarki sportowe Garmina. Wyposażony w czuły odbiornik GPS, może pracować do 5 godzin, a w trybie oszczędzania energii do 5 tygodni.

Cena: 129 Euro (około 550 zł)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)