Garmin Camper 760LMT-D: nawigacja do kamperów

Garmin Camper 760LMT-D: nawigacja do kamperów

Garmin Camper 760LMT-D: nawigacja do kamperów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.08.2014 10:47, aktualizacja: 22.08.2014 13:12

Garmin pokazał pierwszą w swojej ofercie nawigację przeznaczoną do samochodów kempingowych. 7-calowe urządzenie zostało wyposażone zarówno w standardowe, sprawdzone funkcje dostępne w nawigacjach samochodowych Garmin, jak i elementy uwzględniające specyficzne wymagania kierowców camperów i osób podróżujących z przyczepą campingową.

Urządzenie oferuje takie udogodnienia jak asystent pasa ruchu ze wskazówkami głosowymi, technologię Garmin Real Directions oraz bezpłatną bezterminową subskrypcję map i komunikatów drogowych. Umożliwia także dostęp do aktualnych informacji o pogodzie oraz daje możliwość wcześniejszego zaplanowania trasy na komputerze.

Szczegółowa baza campingów

Camper 760LMT-D wyposażony został w szczegółowe mapy, które umożliwiają wytyczanie tras z uwzględnieniem rozmiaru i wagi samochodu bądź przyczepy campingowej, zawierają również istotne dla kierowców camperów dane, jak np. wysokość mostów. Wystarczy jedynie określić profil pojazdu (wysokość, ciężar, długość i szerokość), a nawigacja wyznaczy właściwą drogę, uwzględniając podane parametry pojazdu. Camper posiada bazę danych dostarczoną przez ACSI i MHF, dzięki czemu odnaleźć można pola campingowe i miejsca postoju na trasie.

Zestaw głośnomówiący i aktualne informacje o pogodzie

Po zsynchronizowaniu nawigacji ze smartfonem przez moduł Bluetooth, dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikom, można korzystać z urządzenia Camper 760LMT -D jak z zestawu głośnomówiącego. Nawigacja obsługuje również bezpłatną aplikację Smartphone Link, która umożliwia korzystanie z usług online, takich jak bieżąca prognoza pogody.

Cena: około 1650 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)