Games with Gold: Oferta Microsoftu na marzec

Games with Gold: Oferta Microsoftu na marzec

Games with Gold: Oferta Microsoftu na marzec
Źródło zdjęć: © WP.PL
Adam Bednarek
28.02.2019 12:38, aktualizacja: 28.02.2019 12:50

Sony ujawniło gry w ramach PlayStation Plus na marzec, więc Microsoft nie jest gorszy. Wiemy, jakie tytuły pobiorą opłacający Xbox Live Gold. Zobaczcie, jak wygląda marzec w Games with Gold.

PlayStation Plus od Sony jest biedniejsze o produkcje na PlayStation 3 i PlayStation Vita, ale właściciele PlayStation 4 w marcu narzekać raczej nie mogą. Oferta jest naprawdę niezła. A jak wygląda sytuacja u konkurencji? Microsoft ze starszej konsoli nie rezygnuje, więc oferta składa się z gier zarówno na Xboksa One, jak i Xboksa 360.

Games with Gold w marcu

W marcowej ofercie Games with Gold znajdą się:

  • Adventure Time: Pirates of the Enchiridion (169,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-31 marca na konsoli Xbox One
  • Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (87,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 marca – 15 kwietnia na konsoli Xbox One
  • Star Wars Republic Commando (49,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-15 marca na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One
  • Metal Gear Rising: Revengeance (69,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 16-31 marca na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One

Ceny w nawiasach to normalna cena w cyfrowym sklepie Xboksa. Każdy, kto opłaca konto Xbox Live Gold, w ramach Games with Gold ma te gry za darmo - dopóki nie przestanie opłacać abonamentu. Należy je tylko przypisać do swojego konta w terminie, w którym są dostępne.

Games with Gold kontra PlayStation Plus

Jak podsumować ofertę Microsoftu? Jest nieźle, ale w marcu Sony postarało się chyba bardziej. Owszem, "Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2" to przedstawiciel przyjemnej, kolorowej serii, ale to jednak strzelanka, która powstała także z myślą o najmłodszych graczach. Jeżeli zestawimy ją z "Call of Duty: Modern Warfare Remastered", czyli strzelaniną, która wyznaczała standardy w branży, to raczej oferta Sony robi większe wrażenie.

Games with Gold: jak to działa?

Plusem Games with Gold jest możliwość odpalenia na Xboksie One gier z Xboksa 360. Oferta jest więc bogatsza. A obok "Metal Gear Rising: Revengeance" nie warto przejść obojętnie. To nieco inne podejście do kultowej serii, za którym stoi studio PlatinumGames.

Przypominamy, że Games with Gold to dodatek do abonamentu Xbox Live Gold. I to całkiem przyjemny. Bez Xbox Live Gold na konsolach Microsoftu nie pogramy w sieci. Jednak jego wykupienie nie tylko pozwala brać udział w rozgrywkach multiplayer, bo dzięki Games with Gold co miesiąc otrzymuje się darmowe produkcje na Xboksa One i Xboksa 360.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)