Game Jackal Pro 4.1.0.3 RC1 - graj bez płyty

Game Jackal Pro 4.1.0.3 RC1 - graj bez płyty

Game Jackal Pro 4.1.0.3 RC1 - graj bez płyty
Źródło zdjęć: © IDG.pl
03.08.2010 13:00, aktualizacja: 03.08.2010 13:27

Jeżeli jesteś zapalonym graczem Game Jackal jest dla ciebie. Eliminuje konieczność używania płyt, zarządza profilami gier i dba o bezpieczeństwo.

Cena: 30 euro
Informacje: www.slysoft.com

Game Jackal Pro to przeznaczone dla graczy narzędzie eliminujące konieczność używania płyt CD i DVD. Wiele gier do uruchomienia wymaga obecności krążka instalacyjnego w napędzie, a zbyt częste wyjmowanie go i wkładanie do pudełka może doprowadzić do uszkodzenia. Po zainstalowaniu programu, nośnik można umieścić w bezpiecznym miejscu i nadal bez problemu korzystać z rozrywki. Dodatkowo, dzięki takiemu rozwiązaniu gry uruchamiane są znacznie szybciej niż w tradycyjny sposób.

Obraz
© Game Jackal Pro 4.1.0.3 RC1 (fot. IDG.pl)

Program obchodzi ograniczenia bez konieczności tworzenia obrazu płyty czy modyfikacji plików gry. Wystarczy wygenerować za jego pomocą skrót uruchamiający dany produkt. Lista obsługiwanych tytułów przekracza dwieście pozycji, jest cały czas rozbudowywana i automatycznie aktualizowana. Profile można archiwizować, zabezpieczać hasłem przed modyfikacją, zarządzać nimi z poziomu menu kontekstowego, tworzyć jednym kliknięciem myszy a nawet przypisywać do obsługi konkretny procesor w systemach wieloprocesorowych. Mechanizm wtyczek umożliwia rozbudowywanie funkcji programu przez niezależnych autorów. Jeżeli gra w trakcie działania musi korzystać z danych zapisanych na płycie wystarczy użyć z trybu obrazu. Na uwagę zasługuje również funkcja kontroli rodzicielskiej, pozwalająca zablokować dziecku dostęp do niektórych tytułów i określenie, w jakich godzinach i jak długo może ono
grać w ciągu dnia.

Game Jackal nie ma polskiej wersji językowej. Jego wariant testowy działa 2. dni.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)