Gadżety Razer do gry StarCraft II

Gadżety Razer do gry StarCraft II

Gadżety Razer do gry StarCraft II
Źródło zdjęć: © razerzone.com
19.06.2010 23:24, aktualizacja: 19.06.2010 23:42

Firma Razer przygotowała nie lada gratkę dla fanów gry Starcraft. Już niedługo na rynek trafi nowa mysz, klawiatura i słuchawki, które maja zapewnić komfort, a także szybkość i precyzję operowania...

Firma Razer przygotowała nie lada gratkę dla fanów gry Starcraft. Już niedługo na rynek trafi nowa mysz, klawiatura i słuchawki, które maja zapewnić komfort, a także szybkość i precyzję operowania, niezbędne podczas rozgrywek. Akcesoria zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o sequelu hitu Blizzarda – StarCraft II: Wings of Liberty, którego premiera odbędzie się już 27 lipca.

Razer Spectra

Mysz Spectre została wyposażona w 5 dużych, antypoślizgowych, programowalnych przycisków oraz 16-bitową ścieżkę danych. Za szybkość i precyzję ma odpowiadać laserowy sensor oferujący rozdzielczości 560. DPI, prędkość na poziomie 200 cali/s i przyspieszenie 50G. Dzięki technologii 1000 Hz Ultrapolling czas reakcji myszy wynosi 1 ms. Ciekawostką jest system kolorowego podświetlenia APM (Actions-Per-Minute). Cena: niespełna 80 dolarów.

Razer Marauder

Obraz
© Razer Marauder (fot. razerzone.com)

Klawiatura Marauder została zaprojektowana z myślą o ergonomii i optymalnym wykorzystaniu przestrzeni na biurku gracza. Posiada podkładkę pod nadgarstki, laserowo grawerowane przyciski oraz charakterystyczne podświetlenie APM. Pozwala na tworzenie makr podczas gry i ma umożliwiać szybkie wydawanie komend. Cena: niespełna 12. dolarów.

Razer Banshee

Obraz
© Razer Banshee (fot. razerzone.com)

Słuchawki Banshee mają zapewnić doskonałą izolację dźwięku, dzięki czemu gracz będzie mógł skupić się na grze. Zostały wyposażone w dwa 50-milimetrowe głośniki i oferują 8 zaprogramowanych ustawień korektora. Zaletą słuchawek jest możliwość ich złożenia oraz odpięcia mikrofonu. Podobnie jak w przypadku myszy i klawiatury, Banshee posiada podświetlenie APM. Cena: niespełna 12. dolarów.

Zerg Messenger Bag

Obraz
© Zerg Messenger Bag (fot. razerzone.com)

Jeśli to nam nie wystarczy, Razer przygotował wzmocnioną torbę dla graczy –. Zerg Messenger Bag. Producent zapewnia, że jest solidnie wykonana, a na dodatek wodoodporna. Do jej produkcji wykorzystano nylon 1680D, zwany również balistycznym. Wymiary 58 x 37 x 8,5 cm pozwolą zmieścić w niej rozmaite akcesoria, a nawet laptopa z ekranem o przekątnej 17 cali. Cena: niespełna 80 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)