Gadu-Gadu wprowadza opisy graficzne

Gadu-Gadu wprowadza opisy graficzne

Gadu-Gadu wprowadza opisy graficzne
19.06.2009 20:30

Jak podzielić się z przyjaciółmi swoim dobrym nastrojem? Jak wyróżnić siebie wśród innych kontaktów u kogoś w komunikatorze? Teraz można to zrobić graficznie ustawiając obrazkowy opis, który zobaczą wszyscy znajomi na liście kontaktów w Gadu-Gadu.

Opisy w Gadu-Gadu to już legendarne krótkie teksty, masowo ustawiane przez użytkowników na swoich numerach GG. Od lat robią furorę w sieci i stają się ikonami internetowej kultury. Opisom poświęcono specjalne serwisy www, wydano nawet książki. Wśród tysięcy opisów można znaleźć pasujące na każdą okazję –. śmieszne, smutne, dla młodych i starszych, szkolne, biznesowe. Pionowe i poziome. Zbiór opisów powstaje z każdym dniem i tworzony jest przez samych użytkowników, którym nie brakuje wyobraźni i poczucia humoru. Czasami jednak słowa to za mało. Dzięki nowej wersji komunikatora Nowe Gadu-Gadu od dzisiaj użytkownicy mogą korzystać z nowej, atrakcyjnej formy – opisów graficznych. Za ich pomocą można pokazać nastrój, zobrazować myśli, podkreślić to, co jest ważne właśnie w danej chwili. To zupełnie nowy sposób wyrażania siebie i wyróżnienia na liście kontaktów.

Obraz
© (fot. Gadu-Gadu)

Opis graficzny ubarwia listę, podkreśla osobowość znajomego. Wśród opisów można znaleźć takie, jak: „jestem aniołkiem, mam ochotę na…, chwilowo zajmuję się życiem”. Grafice towarzyszy krótki tekst.

W każdej chwili użytkownik może skorzystać z wyszukiwarki opisów i znaleźć coś dla siebie spośród propozycji opisów śmiesznych, poważnych, sympatycznych, romantycznych czy po prostu o codziennym życiu.

Obecnie na stronie www.Gadudodatki.pl dostępnych jest ponad 10 tysięcy ściśle wyselekcjonowanych opisów graficznych i tekstowych wybranych spośród 1,5 mln propozycji. Strona ma także nowy wygląd, bardziej czytelny dla użytkownika, z nowymi kategoriami. W serwisie Gadudodatki.pl publikowana jest lista „Top10” autorów dodatków do komunikatora. To internauci, którzy tworzą i dodają na stronę własne dodatki – w ten sposób dzielą się swoimi pomysłami z milionami innych użytkowników Gadu-Gadu. Opisy graficzne można ustawiać w najnowszej wersji komunikatora – Nowe Gadu-Gadu (wydanie z 28.05.2009) do pobrania TUTAJ .Opisy tekstowe dostępne są dla każdej z wersji komunikatora.

Opis graficzny można ustawić niestety za niewielką opłatą. Cena opisu zależy od długości czasu na jaki wykupuje się abonament. Najczęstsza cena to „od 2,4. zł za 2 dni”.

Obraz
© (fot. Gadu-Gadu)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (140)