Gadu-Gadu uruchamia własny serwis VoIP

Gadu-Gadu uruchamia własny serwis VoIP

24.02.2010 14:11, aktual.: 24.02.2010 15:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Spółka GG Network wprowadziła na rynek swoją nową usługę o nazwie Gaducha. Gaducha umożliwia telefonowanie z wykorzystaniem technologii VoIP (voice over IP – telefonia wykorzystująca sieć Internet do prowadzenia tanich połączeń). Prowadzenie rozmów możliwe jest zarówno z komórki, jak i telefonu stacjonarnego.

Aby skorzystać z połączeń należy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę www, na której wpisujemy przed rozmową żądany numer telefonu, a także nasz numer telefonu (stacjonarny, lub komórkowy). Po chwili system zadzwoni na nasz telefon i połączy rozmowę.

Drugą dostępną możliwością skorzystania z usługi jest telefon komórkowy. W tym przypadku należy wysłać wiadomość SMS na odpowiedni numer Premium, podając w jego treści numer, z którym chcemy się połączyć. Po chwili system oddzwoni na nasz telefon i połączy nas z wybranym numerem (stacjonarnym, komórkowym, krajowym lub zagranicznym). Do korzystania z usługi konieczne jest założenia konta Gadu-Gadu i dokonanie przedpłaty. Niewykorzystane środki nie zostaną nam jednak zwrócone.

Obraz

Za granicę możemy zadzwonić tylko do poniższych krajów: Irlandia, Kanada, Stany Zjednoczone, Austria, Belgia, Chiny, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Włochym Czechy, Chorwacja i Australia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)