Gadu-Gadu dostępne dla systemu Android

Gadu-Gadu dostępne dla systemu Android

Gadu-Gadu dostępne dla systemu Android
23.02.2009 14:00

Komunikator spod znaku żółtego słoneczka trafia na kolejne urządzenia. Od dzisiaj mogą z niego korzystać użytkownicy telefonów pracujących pod kontrolą systemu Android.

Producent Gadu-Gadu powiększył grono urządzeń, za pośrednictwem których można korzystać z najpopularniejszego w Polsce komunikatora. Od dzisiaj aplikacja ta jest dostępna dla użytkowników telefonów pracujących pod kontrolą systemu Android. Warto dodać, że nowa wersja Gadu-Gadu została wprowadzona na rynek w dniu, w którym do sprzedaży w Polsce trafia pierwszy produkt ze wspomnianym systemem - Era G1.

Obraz
© (fot. IDG)

Wersja dla systemu Android pracuje w tle i jak zapewnia producent została zoptymalizowana w celu ograniczenia poboru energii. Oferuje podstawowe funkcje. Użytkownicy poza prowadzeniem rozmów tekstowych w zakładkach mogą importować i eksportować kontakty z serwera, zarządzać kontaktami oraz wysyłać i odbierać obrazki.

Wkrótce pojawi się także nowa wersja komunikatora przeznaczona dla urządzeń z systemem Symbian.

Dodatkowe informacje oraz stosowne wersje programu są dostępne na stronie poświęconej mobilnym edycjom Gadu-Gadu - http://mobilne.gadu-gadu.pl.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)