Gadu-Gadu 8 - za moment do pobrania!

Gadu-Gadu 8 - za moment do pobrania!

Gadu-Gadu 8 - za moment do pobrania!
09.02.2009 10:30, aktualizacja: 09.02.2009 18:18

Trwające wiele miesięcy testy GG8 w wersji beta dobiegły końca. Jak dowiedzieliśmy się oficjalnie od Jarosława Rybusa, rzecznika firmy Gadu-Gadu Sp. z o.o., dziś do rąk użytkowników powinna trafić nowa wersja najpopularniejszego w Polsce komunikatora - Gadu-Gadu 8.

Nowa edycja komunikatora spod znaku żółtego słoneczka to próba zrealizowania postulatów użytkowników w zakresie zwiększenia szybkości, stabilności i wygody użytkowania. Interfejs jest prostszy i zapewnia szybki dostęp do kontaktów oraz związanych z nimi funkcji.

Rozmowy tekstowe i głosowe oraz komunikaty SMS są dzięki zakładkom dostępne z poziomu jednego okna. Skórki pozwalają dostosować wygląd programu do własnych potrzeb. Znajomym można przypisywać awatary. Po wklejeniu odnośnika w oknie rozmowy wyświetlane są filmy z YouTube. Warto też wspomnieć o szyfrowaniu profili i archiwum oraz o przesyłaniu wielu plików jednocześnie.

Rozwiązania firmy Global IP Solutions umożliwiły - jak deklaruje producent - uzyskanie połączeń głosowych o lepszej jakości. Do korzystania z radia nie są już potrzebne dodatkowe aplikacje (poprzednio wymagany był Winamp).

Jak poinformował na Jarosław Rybus, przedstawiciel Gadu-Gadu Sp. z o.o., wydanie Gadu-Gadu 8 jest kwestią kilku najbliższych godzin.

Dodatkowe informacje: PC World 3/2009

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)