Gadget Show - program dla maniaków gadżetów

Gadget Show - program dla maniaków gadżetów14.06.2010 09:38
Gadget Show - program dla maniaków gadżetów

Telewizja Discovery Science wprowadziła na antenę nowy program dla miłośników gadżetów - The Gadget Show. Grono ekspertów testuje w programie najciekawsze techniczne nowinki.

Telewizja Discovery Science wprowadziła na antenę nowy program dla miłośników gadżetów - The Gadget Show. Grono ekspertów testuje w programie najciekawsze techniczne nowinki. Emisję tych i innych programów możesz sprawdzić na tv.wp.pl

Czapka z głośnikami, aby uszy już nigdy nie przymarzły do słuchawek, elektryczny rower, który pomoże, kiedy opadniesz z sił- wystarczy jeden przycisk i pojedziesz z prędkością ponad 3. km/h, nie używając siły własnych mięśni.

288772511016237203
Źródło zdjęć: © (fot. Discovery)

Podczas podróży do świata technologii zespół przedstawia nie tylko praktyczne porady na temat najlepszych tosterów czy najbardziej wytrzymałych laptopów, ale też podejmie się przedziwnych i zwariowanych zadań. Można zobaczyć, jak jeden z członków teamu konstruuje samochód wyścigowy, napędzany jedynie przez dmuchawę do liści, inny ekspert jeździ pełnowymiarowym, zdalnie sterowanym Hammerem. Jeszcze inni znawcy technologii dostają misję, w której chodzi wyłącznie o wysadzanie w powietrze wszystkiego dookoła nich.

288772511016368275
Źródło zdjęć: © Czapka ze ładowarką słoneczną (fot. Discovery)

Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 18:30.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)