G Data CloudSecurity - pobierz bezpłatny dodatek do przeglądarek

G Data CloudSecurity - pobierz bezpłatny dodatek do przeglądarek
Źródło zdjęć: © G Data

06.04.2011 13:29, aktual.: 06.04.2011 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

G Data Software udostępniła swój najnowszy produkt - G Data CloudSecurity. Jest to bezpłatny dodatek do przeglądarek Internet Explorer i Firefox. Głównym celem nowego oprogramowania jest skuteczna ochrona przed

G Data Software udostępniła swój najnowszy produkt - G Data CloudSecurity. Jest to bezpłatny dodatek do przeglądarek Internet Explorer i Firefox. Głównym celem nowego oprogramowania jest skuteczna ochrona przed uruchomieniem złośliwego oprogramowania oraz wyłudzaniem danych.

Dodatek G Data CloudSecurity może być stosowany zarówno samodzielnie, jak i jako uzupełnienie pakietu antywirusowego. Instalacja wtyczki jest prosta i przyjazna użytkownikowi. Wystarczy kilka chwil, aby od razu cieszyć się wyższym poziomem bezpieczeństwa systemu. I to wszystko bez potrzeby aktualizacji czy przeprowadzania konfiguracji.

Najważniejsze cechy G Data CloudSecurity to:

• Kompatybilność z dowolnym oprogramowaniem zabezpieczającym
• Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i stronami wyłudzającymi informacje
• Prosta instalacja bez potrzeby aktualizacji
• Brak obciążeń dla komputera
•. Idealne uzupełnienie darmowych programów antywirusowych

G Data CloudSecurity to kolejne zabezpieczenie komputera, który bardzo często „zna”. wiele naszych tajemnic - od numerów kart kredytowych, poprzez numery rachunków bankowych, aż po najskrytsze hasła do naszych prywatnych i służbowych zasobów. Nowa oferta kierowana jest do użytkowników, którzy rozumieją zagrożenie i chcą nie tylko bezpiecznie, ale również wygodnie i przyjemnie poruszać się po globalnej sieci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)