Funkcjonalny i zorientowany - Navigon 2150 max

Funkcjonalny i zorientowany - Navigon 2150 max

Funkcjonalny i zorientowany - Navigon 2150 max
Źródło zdjęć: © Navigon
16.07.2008 13:52, aktualizacja: 16.07.2008 14:05

Wizualnie – bliźniaczo podobny do modelu 2110 max, jednak pod względem technicznym ma kilka

Wizualnie –. bliźniaczo podobny do modelu 2110 max, jednak pod względem technicznym ma kilka dodatkowych funkcji. NAVIGON 2150 max będzie dostępny w sprzedaży na początku sierpnia w cenie 1099 PLN. Dodatkowo otrzymamy 80 procentową zniżkę na 2 letni abonament na aktualizację map.

Obraz

Warszawa, 1. lipca 2008 – wakacje to czas podróży. Po wprowadzeniu na rynek modelu 2110 max, NAVIGON prezentuje nowe urządzenie, aby przyszli urlopowicze zawsze mieli w zasięgu ręki najnowocześniejsze funkcje nawigacyjne, gdy tylko wybiorą się w drogę. Asystent Pasa Ruchu Pro (Lane Assistant Pro), Opcja Widoku Rzeczywistego Pro (Reality View Pro) a także aktualne mapy 40 krajów Europy sprawiają, że nowe urządzenia NAVIGON stają się idealnymi towarzyszami podróży nie tylko w okresie wakacyjnym. NAVIGON 2150 max posiada dodatkowo funkcję zamiany tekstu na mowę* (Text-to-Speech), zapowiada nazwy ulic podczas podawania instrukcji dojazdu a także wyposażony jest w bezprzewodowy zestaw głośnomówiący w technologii Bluetooth.

Obraz
© (fot. Navigon)

„4,3 calowy ekran w formacie 16:9 nie tylko wskazuje właściwy pas ruchu, jaki należy zająć na najbliższym skrzyżowaniu lub zjeździe z autostrady. Kierowca otrzymuje także informację głosową o nazwie ulicy, którą powinien jechać” – tłumaczy Jörn Watzke, odpowiedzialny za produkty w firmie NAVIGON. „To najlepszy sposób na orientację na drodze i zapewnienie większego poczucia bezpieczeństwa.” Aby kierowcy nie musieli odrywać rąk od kierownicy, nawet podczas rozmowy telefonicznej, nowy NAVIGON ma zintegrowany zestaw głośnomówiący Bluetooth. Podłączenie urządzenia do telefonu komórkowego jest łatwe i szybkie, co jest szczególnie pomocne na długich trasach. Podróżujący docenią również żywotność baterii pozwalającej na pracę urządzenia do trzech godzin. Gdyby jednak okazało się to niewystarczające, kabel zasilający z wbudowaną anteną TMC pozwoli łatwo doładować NAVIGON 215. max. Cyfrowy towarzysz podróży informuje również o utrudnieniach na planowanej trasie oraz może zaproponować alternatywną drogę.

Obraz

Dzięki optymalizacji wprowadzania nazwy miejsca docelowego –. inteligentnemu asystentowi, który podświetla możliwe do wprowadzenia litery, wybór żądanej trasy zajmuje zaledwie kilka sekund. „Jeżeli chcesz, możesz zaplanować całą trasę podróży jeszcze w domu przed wyjazdem, zapisać ją i dopiero wtedy wyruszyć na urlop” – dodaje Jörn Watzke. To małe urządzenie ma w pamięci ponad dwa miliony celów specjalnych na mapie całej Europy, więc zawsze pomoże odnośnie najbliższej stacji paliw, odpowiedniej restauracji lub popularnych punktów turystycznych.

Dodatkowo dzięki aplikacji NAVIGON Fresh w dowolnym momencie można zaktualizować NAVIGON 2150 max. Zarejestrowanie urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu gwarantuje otrzymanie najnowszych map przez 24 miesiące w specjalnej cenie 19,95 EUR (zamiast 99 EUR). Aktualizacje zawierające nowe drogi, numerację budynków i nowe cele specjalne dostępne są do pobrania co trzy miesiące. NAVIGON 2150 max będzie dostępny w sklepach na początku sierpnia za 1099 PLN.

  • niedostępne w niektórych krajach

Więcej informacji na stronie www.navigon.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)