Funkcjonalne żelazko Bosch Sensixx'x DA50

Funkcjonalne żelazko Bosch Sensixx'x DA50
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.12.2014 14:42

Bosch Sensixx'x DA50 dzięki pionowemu uderzeniu pary, daje możliwość odświeżenia garderoby bez zdejmowania jej z wieszaka. Prasowanie trudnych miejsc jak szwy ułatwia silny wyrzut pary o mocy 190g.

Żelazko zostało zaprojektowane w ten sposób, aby manewrowanie i doprasowywanie trudnodostępnych miejsc, jak na przykład tkanina wokół guzików, suwaków czy mankiety odbywało się bez większego wysiłku. Specjalny kształt ceramicznej stopy CeraniumGlissee z trzema strefami rozmieszczenia kanałów parowych oraz dużą odpornością na zarysowania sprawia, że żelazko z łatwością przesuwamy po każdej tkaninie. Kolejne cechy urządzenia to płynna regulacja temperatury, 5 stopniowa regulacja ilości wytwarzanej pary oraz blokada kapania w niskich temperaturach.

Duża moc żelazka 2900. sprawia, że jest one gotowe do pracy niemal natychmiast po włączeniu Inteligentny czujnik dotyku SensorSecure tzw. sprawia, że urządzenie automatycznie wyłącza się po zdjęciu ręki z uchwytu oraz błyskawicznie nagrzewa po ponownym dotknięciu. Jest to rozwiązanie dla wszystkich zabieganych i roztargnionych, wykonujących kilka czynności jednocześnie. Teraz nawet, gdy zdarzy nam się zapomnieć i zostawimy niewyłączone żelazko na prasowanej właśnie ulubionej koszuli, możemy być pewni, że nic się jej nie stanie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)