FSBS 6001 NF - duża lodówka Franke

FSBS 6001 NF - duża lodówka Franke
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.01.2013 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Urządzenia typu Side-by-side opracowano z myślą o osobach, które chcą przechowywać w odpowiednich warunkach duże ilości żywności, a równocześnie mieć do niej wygodny dostęp. Sprawdzą się więc w dużych rodzinach i w domach, w których gotuje się często i dużo. Urządzeniem tej klasy jest właśnie chłodziarko-zamrażarka Franke FSBS 6001 NF IWD XS A+.

Pojemność chłodziarko-zamrażarki to nie wszystko. Praktyczne wyposażenie wewnętrzne pozwala na wygodne zorganizowanie zapasów. Półki z hartowanego szkła, pojemne szuflady z przezroczystym frontem, wykorzystana przestrzeń na drzwiach, zarówno w części chłodziarki jak i zamrażarki ułatwiają korzystanie z urządzenia.

Chłodziarko-zamrażarka Franke FSBS 600. NF IWD XS A+ wyposażona jest w dystrybutor wody i lodu zainstalowany w drzwiczkach. Nie trzeba otwierać chłodziarki, żeby napić się świeżej wody lub wrzucić kilka kostek lodu do napoju. Z kolei funkcja Super Cool nadaje się do szybkiego schłodzenia dużych ilości żywności, na przykład po powrocie z zakupów. Kiedy temperatura uzyska optymalny poziom, funkcja automatycznie się wyłącza.

Franke FSBS 6001 NF IWD XS A+:
- całkowita pojemność 604 l
- wymiary 912x1770x735 mm
- klasa energetyczna A+
- system No Frost

Cena detaliczna 9499 złotych.

Źródło: informacje producenta, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)